Birštono ir Prienų ėjikų startai Alytuje

Povilas Reibutis

Birželio 13 d. Alytuje vykusiame 40-ajame tarptautiniame sportinio ėjimo festivalyje „Alytus 2014“ dalyvavo ir mūsų krašto sportinio ėjimo atstovai. Deja, bet varžybose dėl kelio traumos (uždegimas) negalėjo startuoti Tomas Pagirys. Marius Žiūkas po pirmosios  distancijos pusės nutarė pasitraukti, nes jautė, pasak trenerės Gražinos Goštautaitės, kad dar nepasiruošęs eiti įprastu jam tempu. Primename, jog gegužės mėnesį M. Žiūkas Pasaulio taurės varžybose Kinijoje pasiekė asmeninį rezultatą (1,22:09) 20 km distancijoje.
10 km distancijoje jaunuolių grupėje Ieva Šukevičiūtė užėmė ketvirtąją vietą, 3 km ėjime Ugnė Gelbūdaitė buvo penkta, 1 km distancijoje Jovita Stravinskaitė – šešta.
Birštono SC sportininkai 3 km distancijoje berniukų grupėje iškovojo antrąją vietą, o vieno kilometro ėjime mergaičių grupėje užėmė dvi pirmąsias vietas (Agnė Smailytė, Reda Dičpetrytė).