Birštono ir Prienų ėjikai Alytuje iškovojo 4 prizines vietas

Gegužės 18-19 dienomis Alytuje vyko tradicinis sportinio ėjimo festivalis ir Europos sportinio ėjimo taurė. Festivalio programoje dalyvavo penki mūsų krašto atstovai. Birštono sporto centro atstovai iškovojo 3 prizines vietas, Prienų KKSC – vieną.

IMGP6063_3

U12 grupėje startavę Birštono SC ėjikai Airijus Vaidaugas ir Dovidas Tolis atitinkamai iškovojo pirmąją ir antrąją vietas.

IMGP6201

U14 grupėje trečias buvo minėto sporto centro atstovas Nojus Butėnas. Armanda Tolytė šioje amžiaus grupėje liko ketvirta.

IMG_20190518_190102_877

20190518_171455

Jaunių 5 km distancijoje pirmąją vietą užėmė Prienų KKSC atstovė Miglė Damynaitė.

Europos sportinio ėjimo taurės varžybose dalyvavo Birštono SC auklėtinis Paulius Juozaitis ir prieniškis Marius Žiūkas.

IMGP7416

Marius Žiūkas 20 km distancijoje užėmė 15-ąją vietą, o Paulius Juozaitis U20 grupėje 10 km distancijoje buvo tik 29-as.

Šiek tiek informacijos apie būsimas sportinio ėjimo varžybas. Gegužės 24 d. Prienų KKSC stadione vyks Lietuvos Eksėjikų klubo taurės įskaitinis etapas.