•  

     

     

     

     

Birštono gimnazijos dvyliktoko kelionė vogtu automobiliu buvo neilga

Birštonas-Birštono-miesto-savivaldybės-nuotr.

kvitrina.com

Gruodžio 26 d. Birštone apie 5 val. 20 min. iš Birutės g. esančio namo kiemo buvo pavogtas automobilis „MITSUBISHI CARISMA“. Kaip paaiškėjo vėliau, jį nuvarė ir bandė pasivažinėti Birštono gimnazijos dvyliktokas, kurio kelionė baigėsi po 20 min. Algirdo ir Kęstučio gatvių sankryžoje. Padaręs avariją ir apgadinęs dar vieną automobilį, 18-metis jaunuolis pasišalino iš įvykio vietos. Bet gruodžio 27 d. pats atvyko į Birštono policijos komisariatą, kur buvo apklaustas. Jaunuolis prisipažino padaręs šią nusikalstamą veiką. 

Ukrainiečio  autoįvykis Birštone

Gruodžio 25 d. apie 3 val. N. Silvanavičiaus gatvėje 60-mečio vyro vairuojamas lengvasis automobilis „SAAB“ atsitrenkė ir nulaužė apšvietimo stulpą. Automobilį ir jame sėdintį vyrą Birštono PK patrulis surado už 75 m nuo įvykio vietos. Vairuotojui nustatytas 0,76 promilės girtumas. 

Gruodžio 24–26 dienomis Birštono PK užfiksuota 12 įvairių pažeidimų: trys skambučiai dėl girtų asmenų pasirodymo viešosiose vietose, du – dėl triukšmo, dėl kelių eismo pažeidimų ir t.t. Nemažai kelių eismo tvarkos pažeidimų užfiksuota privažiavime prie apžvalgos bokšto. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti