Birštono futbolo turnyrą laimėjo Prienų KKSC penketas

Rugpjūčio 25 d. nesenai įkurtas Birštono futbolo klubas organizavo vasaros 5×5 turnyrą Birštono taurei laimėti. Varžybos vyko Birštono gimnazijos dirbtinės dangos aikštelėje. Turnyre dalyvavo Prienų (dvi) ir Balbieriškio komandos.

Prienų „Karnizai‘ nesugebėjo rimčiau pasipriešinti nei KKSC-95 (0:10), nei Balbieriškio (1:9) komandoms. KKSC-95 ir Balbieriškio komandų dvikovoje sprendėsi nugalėtojo likimas. Tiesa, šių rungtynių favoritais buvo laikomi KKSC-95 futbolininkai.

Visgi rungtynės parodė, jog išankstinės prognozės nedėkingas darbas. Balbieriškio futbolininkai pirmi įmušė įvartį (0:1). KKSC-95 futbolininkams prireikė nemažai pastangų, kad išlyginti rezultatą (1:1). Balbieriškiečiai parodė charakterį ir pirmame kėlinyje dar kartą išėjo į priekį (1:2).

Visgi antrame kėlinyje KKSC-95 komanda įrodė savo pranašumą. Prienų KKSC komanda įmušė 3 įvarčius ir laimėjo rungtynes rezultatu 4:2 bei tapo turnyro nugalėtoja. Antra vieta atiteko Balbieriškio futbolininkas, trečia liko „Karnizų“komanda.