„Birštono“ futbolininkai „pervažiavo“ svečius iš Lazdijų

IMGP9679Ignas Mineikis

Birželio 7 d. Birštono stadione buvo sužaistos AAFF pirmenybių rungtynės tarp SC „Birštonas“ ir FK „Lazdis“ komandų. Susirinkę sirgaliai išvydo vienos komandos totalinį dominavimą mače.
Aikštės šeimininkai savo pirmąjį įvartį pelnė jau antrąją rungtynių minutę (1:0). Pasižymėjo Donatas Dainauskas, kuris šiame mače iš viso pelnė 5 įvarčius. Paskui į varžovų vartus krito dar keturi įvarčiai ir po pirmojo kėlinio „Birštono“ komanda pirmavo rezultatu 5:0. Pasikeisdami įvarčius mušė Adas Golmanas ir D. Dainauskas.


Sirgaliai tribūnuose jau po pirmojo kėlinio siūlė svečiams važiuoti namo.
Antrojo kėlinio pradžioje svečiai iš Lazdijų įmušė įvartį į savo vartus (6:0). Vėliau vėl pasižymėjo A. Golmanas ir D. Dainauskas (8:0).
Devintas įvartis atsidūrė varžovų vartuose po Egidijaus Pašukevičiaus smūgio (9:0).
Savo įvartį šiose rungtynėse pelnė ir Virmantas Šabasevičius (10:0).


Svečiai iš Lazdijų rungtynių pabaigoje visiškai sustojo ir buvo nubausti dar trimis įvarčiais (13:0). Jų autoriais tapo A. Golmanas, Justas Abraitis. O D. Dainauskas, kaip pradėjo, taip ir užbaigė rungtynes taikliu smūgiu.
Pasak komandos kapitono V. Šabasevičiaus, vyrai pagaliau pradėjo mušti įvarčius ir tai nuteikia teigiamai ir prieš rungtynes su pajėgiais varžovais.
Primename, jog birželio 13 d. 15.00 val. SC „Birštono“ futbolininkai savo aikštėje priims Varėnos „Merkį“.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti