Birštono ėjikų startai kaimyninių šalių varžybose

Birštono sporto centro ėjikai kasmet dalyvauja kaimyninėse šalyse organizuojamose žymių sportinio ėjimo sportininkų atminimo varžybose ir sėkmingai jose pasirodo.

Štai, rugsėjo pabaigoje Janio Dalinio atminimo varžybose buvo iškovotos net 7 prizinės vietos. Pirmąsias vietas iškovojo Linas Bartkus (3000 m), Agnė Smailytė (1000 m) ir Emilija Ražanauskaitė (1000 m). Sidabro apdovanojimai atiteko keturiems Birštono ėjikams: Pauliui Juozaičiui (3000 m), Redai Dičpetrytei (1000 m), Vaidai Bartkutei (1000 m) ir Eglei Juočytei (10000 m).

Tiesa, kurorto sportininkams prasčiau sekėsi Gdanske, kur vyko P. Počinčuko atminimo varžybos. Iškovotos 6-9 vietos. E. Juočytė buvo šešta 10000 m ėjime, o L. Bartkus ir P. Juozaitis 3000 m distancijoje buvo atitinkamai aštuntas ir devintas.

Birštono ėjikai atsigriebė Richardo Miškinio atminimo varžybose Zilupėje.

P. Juozaitis buvo pirmas 3000 m ėjime. Jo komandos draugas L. Bartkus šioje distancijoje finišavo antras.

Pirma buvo ir E. Ražanauskaitė, kuri laimėjo 500 m distanciją. 1000 m distancijoje antra buvo V. Bartkutė, o Rokas Ražanauskas – trečias.