Birštono ėjikai tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose iškovojo keturias prizines vietas

IMGP6620

Balandžio 27 d. Birštone vyko tradicinės tarptautinės XXXIII Olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybos, kuriose dalyvavo Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos ėjikai.

Lietuvai atstovavo ir mūsų krašto sportininkai.

Kartu vyko ir Baltijos šalių jaunimo, jaunių ir jaunučių komandinis čempionatas, kurį laimėjo Lietuvos komanda. Antri buvo latviai, treti – estai.

Mūsų kraštui A. Mikėno memorialo varžybose atstovavo Birštono ir Prienų sportininkai. Birštoniečiai ėjikai iškovojo keturias prizines vietas. Paulius Juozaitis buvo pirmas tarp jaunimo 10 km distancijoje, Nojus Butėnas užėmė 2-ąją vietą 3 km distancijoje, Dovydas Tolis liko antras vieno kilometro distancijoje, o trečias šioje distancijoje buvo Airijus Vaidaugas.

Prieniškė Miglė Damynaitė 5 km distancijoje buvo penkta.