Birštono „Eglės“ sanatorijos klientams – Gintaro SPA

Gelbėkit vaikus

IMGP9773-2Prie Nemuno prigludusi Birštono „Eglės“ sanatorija, kasdien sulaukdama vis daugiau klientų, siūlo jiems nemažai įvairių sveikatingumo procedūrų. Tarp jų ir tokias, kurių negali pasiūlyti jokia kita sanatorija. Viena iš tokių procedūrų – lyg jūros dalelytė ant Nemuno kranto, nes būtent jūros išmetamas gintaras ir jo unikalios savybės yra šios procedūros pagrindas.

Gintarui – 50 mln.metų

Saulę primenantis gintaras žmones domino nuo seno. Žmonės tikėjo, kad jis gali apsaugoti nuo blogųjų dvasių, pagydyti.

Ne kiekvienas žino, jog gintarui – 50 mln. metų. Kadangi degdamas jis skleidžia malonų kvapą, jau mūsų protėviai jį naudojo, gamindami kvapiuosius mišinius.

Gintaro SPA „Eglės“ sanatorijoje

Taigi, jei jau apsigyvenote sanatorijoje, Jūs laukiami ir Gintaro SPA.

SPA gausite atsigerti gintarinio vandens. Jame gausu medžiagų, kurios padeda valyti organizmą. Gintaras turi savybę sustiprinti organizmą, o tiksliau – imuninę sistemą.

Gintaro ir infraraudonųjų spindulių pirtis. Garinė pirtis

Infraraudonųjų spindulių šilumos paveiktas gintaras šviečia malonia gelsva šviesa, skleidžia malonų kvapą bei išskiria neigiamus jonus. Šis spinduliavimas, palietęs žmogaus kūną, prasiskverbia itin giliai, suaktyvindamas vandens molekules, todėl suaktyvėja kūno medžiagų apykaita, pagerėja organizmo aprūpinimas deguonimi.

Masažas

Gintaro SPA veiklos idėją atspindi lotyniška sentencija „Sanus per amber“ – sveikata iš gintaro. Masažas gintaru leidžia subalansuoti  energijos procesus žmogaus organizme. Trinant gintaru odos paviršių, išsiskiria neigiami jonai, skatinantys energijos apykaitą, stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai, pašalinama fizinė ir emocinė įtampa, nuovargis, gerėja kraujo apytaka, stabdoma ląstelių oksidacija ir skatinama jų regeneracija.

Masažo stalo paviršius yra pagamintas iš specialiai atrinktų ir pritaikytų natūralaus Baltijos gintaro plokštelių, kuriose gausu organinės kilmės intarpų: dumblių, anglies, organinių rūgščių ir kitų mikroelementų.

Išradimo išskirtinumas yra tai, kad infraraudoniesiems spinduliams įkaitinus gintarą, išsiskiria gintaro rūgštis, aktyviai dalyvaujanti žmogaus organizmo energetinės sistemos apykaitoje.

Tai atitikmenų neturintis masažo stalas, savo veikimo principu galintis padėti nesudėtingų susirgimų terapijoje bei stiprinant sveikatą.

Tad drąsiai galima sakyti, jog „Eglės“ sanatorija atsisuko į gamtos duodamus lobius, kuriais dalinasi su savo klientais, poilsiaujančiais sanatorijoje.

Ypač daug medžiagos ir patarimų davė bei įranga pagelbėjo gerai žinomas gintaro dirbinių gamintojų ir eksportuotojų asociacijos pirmininkas Šarūnas Davainis. Ir dar. Toks Gintaro SPA kambarys kol kas vienintelis Lietuvoje. Ypač skeptikams patariu nenumoti ranka, neišmėginus gydomųjų gintaro savybių. Juk gintaras – taip artima ir taip panašu į saulę. Pasiskolinkite močiutės karolius ir paritinėkite gintaro akmenukus delnuose – įtampos kaip mat atsikratysite, o tai bus pirmas žingsnis stebuklingų gintaro galių atradimo link.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti