•  

     

     

     

     

Birštone surengtos tradicinės irklavimo varžybos A. Kikilui atminti

IMGP2378Spalio 4 d. Birštone vyko tradicinės irklavimo varžybos A. Kikilui atminti, kuriose dalyvavo Vilniaus, Kauno, Kauno rajono, Prienų ir Birštono irklavimo mokyklų irkluotojai.

Sportininkai turėjo įveikti 2 km distanciją. Irkluotojai buvo paleidžiami kas minutę, todėl kaip jiems sekėsi, sužinodavo tik paskelbus visus įvairių valčių klasėse startavusių sportininkų rezultatus. Varžybas stebėjo ir Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Dainius Pavilionis.

Irkluotojai varžėsi vienviečių, dviviečių (porinė, pavienė) ir keturviečių (porinė, pavienė) valčių klasėse,

Oras buvo tiesiog puikus, Nemuno pakrantėje susirinkę birštoniškiai ir kurorto svečiai gėrėjosi sportininkų kova su laiku ir vandens stichija.

Buvo išdalinti 26 komplektai medalių. Mūsų krašto irkluotojams atiteko dvi prizinės vietos.

Birštono SC porinė keturvietė (Lukas Čižauskas, Karolis Aliukonis, Paulius Černevičius, Augustas Cickevičius) užėmė antrąją vietą (treneris V. Domarkas), o Prienų KKSC irkluotojas Karolis Kamarauskas buvo trečias vienviečių valčių klasėje (treneris R. Kernazickas).

Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas D. Pavilionis naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog džiaugiasi irklavimo plėtra, bet apgailestavo, jog ne visose savivaldybėse dėmesys pakankamas. Pasak prezidento, irklavimas gan brangi sporto šaka, todėl būtinas visų suinteresuotųjų pusių dialogas ir konkreti parama.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti