• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

Birštone ruošiasi įsitvirtinti du prekybos centrai

Birštono savivaldybės Taryba nutarė leisti Birštono vartotojų kooperatyvui dalį esamo pastato plotą padidinti 3,05440 a žemės sklypais. Pastatas, kurio dalis yra išnuomota „IKI“ prekybos sistemai, bus plečiamas skvero ir savivaldybės administracijos pastato pusėn. Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, „IKI“ prekybos centro patalpos po rekonstrukcijos padidės iki 700 m².

Savo planus suskubo įgyvendinti ir „Norfos“ prekybos sistema. Buvusioje automobilių aikštelėje prie „Birštono šilumos“ jau matosi, jog centro statyba pajudės iš mirties taško.

Birštono vartotojų kooperatyvo savininkai, kuriems priklauso pastatas, kuriame yra įsikūręs „IKI“ prekybos centras, už gautą papildomą plotą arba turės mokėti nuomos mokestį, arba galės jį išpirkti.

Kaip žinoma, sprendimas dėl „IKI“ prekybos centro plėtros Taryboje vieningos nuomonės nesulaukė. Jis buvo priimtas tik dviejų balsų persvara (9/7).

Skirtingas nuomones išsako ir birštoniečiai. Vieni džiaugiasi, kad nereikės važiuoti apsipirkti į Prienus, kiti baiminasi, jog kurortas taps triukšmingesnis, treti įsitikinę, jog tokie Tarybos sprendimai žlugdo vietinius verslininkus.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti