Birštone politinės audros dar nesijaučia

IMAG1048Jei Prienuose jaučiama, jog prasidėjo pasiruošimas savivaldos rinkimams, tai Birštone tik valdantieji socialdemokratai atvertė savo kortas: jau aiškus jų kandidatas į merus ir paskelbtas rinkiminio sąrašo į savivaldybės Tarybą dešimtukas. Kas gi socialdemokratų oponentas? Paskelbta, jog į merus kandidatuos TS-LKD Birštono skyriaus pirmininkas Darius Šeškevičius, o štai rinkiminis sąrašas į savivaldybės Tarybą kol kas oficialiai nėra paskelbtas. Deja, ir neoficialios informacijos taip pat nėra.

Intrigą pateikė „tvarkiečiai“. Birštone skubiai buvo suburtas skyrius, kuriam vadovauja Julius Paulauskas. Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, skyrius kovoti dėl mero posto siunčia Andrių Šeržentą, kuris Birštone kol kas yra nelabai žinomas. Iš gana oficialių šaltinių sužinota, jog pirmaisiais šios partijos rinkiminiame sąraše turėtų būti J. Paulauskas, A. Šeržentas, D. Navickas, T. Mielaika ir J. Šeržentienė.

Portalo kvitrina.com žiniomis, savo gretas pradėjo rikiuoti ir Taryboje dvi vietas turintys liberalsąjūdiečiai. Tiesa, iš artimų partijai šaltinių pavyko sužinoti, jog kandidato į merus skyrius gali ir nepateikti, bet dėl vietų savivaldybės Taryboje turėtų pakovoti. Pagal portalo kvitrina.com turimą informaciją, skyrius rinkiminį sąrašą formuos mėnesio pabaigoje.

Kita politinė jėga – LLS (liberalai), pagal gaunamą informaciją, gali neformuoti rinkiminio sąrašo, o ir paties skyriaus likimas dar neaiškus.

Tyla ir „darbiečių“ stovykloje. Net partijos tinklapyje nėra informacijos apie Birštono skyrių.

Ar gali Birštone susiformuoti visuomeninis rinkimų komitetas? Realiai tam nėra galimybių, nes net ir partijos nesuranda aktyvių žmonių.

Kol kas galima prognozuoti, jog dėl mero posto kovos 3 kandidatai, o dėl vietų Taryboje – keturios partijos.

Vacys Staknys

Print

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. Marčius

    O gal bijo netekti darbų,nes čia viskas diktatoriškai sureguliuota. Ech, rinkimai praeina ir merai po kurio laiko išspiriami. Susitaikykim,prisitaikykim,geriau kalėdiniu varpeliu paskambinkim

    Atsakyti
  2. Nerijus

    Vyksta žaidimas smėlio pilimis arba del papildomų priedų iš politikos prie atlyginimų.Vaidybinė demokratija be principų .tik del užsiregistravimo žaidime.Raudonas buldozeris džiaugiasi…

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti