Birštone jau surašyti protokolai už būriavimąsi, pažeidžiant karantino reikalavimus

Gelbėkit vaikus

unnamed (1)

kvitrina.com

Naujienų portalo kvitrina.com turima informacija, Birštone keturiems asmenims surašyti administraciniai teisės pažeidimų protokolai už karantino reikalavimų nepaisymą laikytis nurodyto atstumo ir nesibūriuotis daugiau nei dviems asmenims. Birštono PK pareigūnai protokolus surašė vietiniam jaunimui. Už tokio reikalavimo nevykdymą gresia 500 eurų bauda. Tiesa, jei toks nusižengimas buvo padarytas pirmą kartą, bauda mažinama perpus.

Administraciniai pažeidimų protokolai surašyti ir porai iš Klaipėdos, kuri panoro patekti į uždarytą Birštono apžvalgos bokštą. Jiems pritaikytas punktas „už chuliganizmą“.

Kurortui nepatogumų kelia ir motociklininkai, kurie atvyksta grupėmis ir balansuoja ant reikalavimų pažeidimo ribos.

Artėjanti Velykų šventė kelia daug klausimų. Ir vienas pagrindinis – kaip apsaugosime vieni kitus nuo koronaviruso plitimo? Vyriausybė svarsto uždaryti patekimą į miestus ir miestelius. Birštono PK taip pat dėsto planus, kaip sumažinti svečių iš įvairių šalies kampelių patekimą į kurortą. Anot komisariato viršininko Rolando Stikliaus, planuojama uždaryti įvažiavimą į kurortą N. Silvanavičiaus gatve, paliekant įvažiavimą nuo žiedo pusės. Galimas atvejis, jog į kurortą negalės patekti ir Birštono savivaldybės gyventojai. Bet tai tik planai. O kaip bus iš tikrųjų, tikimės, sužinosime iš oficialių Vyriausybės ir Savivaldybės pranešimų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti