Birštone ir Prienuose gausios policijos pajėgos rinko geriausias komandas

DSC_0137

kvitrina.com

Spalio 18 d. ne vienas Birštono ir Prienų, ir ne tik, automobilių vairuotojas buvo stabdomas policijos pareigūnų. Viskas atrodė labai grėsmingai ir skyrėsi nuo įprastų patikrinimų.

Redakciją pasiekė ne vienas skambutis su prašymu paaiškinti, kas vyksta.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, spalio 18‒19 dienomis Lietuvoje vykdomas konkursas išaiškinti geriausią Lietuvos policijos pareigūnų komandą. Komandos varžosi vairavimo, šaudymo, policijos taktikos, transporto priemonių stabdymo, policijos pajėgų valdymo, orientavimosi ir kitose rungtyse. Susumavus 9 rungčių rezultatus bus išaiškinta geriausia Lietuvos pareigūnų komanda. Komandos sudarytos iš 4 pareigūnų iš veiklos ir reagavimo grupių. Komandoje būtinai turi būti viena pareigūnė bei komandos vadovas.

DSC_0136

Komandos sudarytos apskričių principu. Deja, Alytaus AVPK komandoje pareigūnų iš Birštono ir Prienų policijos komisariatų nėra.

Spalio 18 d. Birštone, Jaunimo gatvėje, vyko transporto priemonių stabdymo taktikos kelyje rungtis, o Prienuose, Birštono gatvėje – policijos taktikos įvykio vietoje.

Birštono policijos komisariato patalpos virto policijos pajėgų valdymo štabu.

Birštone transporto priemones stabdantys pareigūnai į klausimą „Kas vyksta?“, atsakinėjo lakoniškai – mokymai.

Gerai, kad pareigūnai mokosi, o vadovybė nori išsiaiškinti, kuri komanda geriausia, bet informacijos stoka sukėlė nemažą sumaištį.

Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Revita Janavičiūtė naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog apie konkursą buvo informuota Birštono savivaldybės administracija ir policijos komisariatai. Policijos atstovė pripažino, jog visuomenei atskirai nebuvo pranešta, bet tikisi, jog didelių problemų Birštono ir Prienų miestų gyventojai nepatyrė.

Spalio 19 d. komandos varžysis žinių patikrinimo, orientavimosi ir ekstremalioje rungtyse.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti