Birštone eglutė buvo įžiebta tvieskiant fejerverkų šokiui

Gelbėkit vaikus

IMGP4071

Vilija Čiapaitė

Gruodis – tai metas, kuomet kiekvienas miestas, miestelis, namų savininkai ir kiti žmonės, įkvėpti šventinės nuotaikos, stengiasi tinkamai pasiruošti artėjančioms žiemos iškilmėms. Puošiamos eglutės, namai ir per kelias likusias savaites stengiamasi nupirkti bent mažutes smulkmenas, kad jomis būtų pradžiuginti artimieji ir draugai.

Birštonas, kaip ir dera kurortui, papuošė žavią eglutę, o jos įžiebimo ceremonijon kvietė susiburti smagiam pasibuvimui.

Šį kartą tai turėjo būti neeilinių stebuklų tęsinys, kurį žadėjo ir svečiai iš Izraelio…

Šventės pradžioje gera nuotaika užkrėtė linksmosios birštoniečių popgrupės „Crazy“ nykštukės, vadovaujamos Lijanos Stakauskaitės. Jų dainavimas privertė vaikus šypsotis, kartu dainuoti, ploti katučių. Dainos dainomis, tačiau netrukus ilgai kviestas į sceną atšuoliavo jaunatviškai nusiteikęs Kalėdų Senelis, kuris judrumu ir linksmomis kalbomis pažadėjo staigmenėlę. Ir kaip nebus staigmenos, kai į sceną su susirinkusiais susitikti atidardėjo linksmai nusiteikęs Olafas su draugais – minkštučiais, spalvingais ir linksmais. Iškalbingi pamojavimai, pasisveikinimai vaikus tiesiog užbūrė! Niekas nesitikėjo, jog Elza ir Olafas ateis į eglutės įžiebimo šventę ir pralinksmins vaikus bei suaugusius. Tai buvo nuostabi akimirka tiems, kurie be galo myli šiuos personažus. Buvo smagu žiūrėti, kad Olafas taip įsijautė, jog pamiršo apie vasarą…

Ir štai į sceną buvo pakviesti Birštono merė Nijolė Dirginčienė bei Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amir Maimon. Jie pasveikino susirinkusius, linkėdami kalėdinių stebuklų, sveikatos ir santarvės. Izraelio ambasadorius Lietuvoje sveikindamas susirinkusius pasakė, jog jis turintis dovaną –Izraelio atlikėjo Omer Netzer albumo ,,Sweet Mistake“ koncertą, kuris vyks Birštono kultūros centre.

Ir štai, lemiamas momentas, kurio metu pamojus stebuklinga lazdele buvo įžiebta eglė. Po kelių minučių fejerverkais nušvito dangus, kurių šokiui pritarė muzika. Čia užsidegančių ir krentant gęstančių žiburių baletas buvo nuostabus! Ir reikia tikėtis, jog nuostabus šventinis metas Birštone dar ne vieną stebins stebuklais, kurie laukia kiekvieno.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti