•  

   

   

   

   

Birštone – baikerių ir savivaldybės atstovų diskusija apie apribotą motociklininkų judėjimą kurorte

DSC_4245-e1590134468385

kvitrina.com

Gegužės 21 d. Birštone Savivaldybės administracijos iniciatyva įvyko diskusija su Prienų baikerių klubo „Raptorial“ prezidentu Arturu Juočiūnu ir jo kolega iš Vilniaus klubo dėl sprendimo, kuris apribojo motociklininkų judėjimą kurorto centrinėje dalyje. Primename, jog būtent Prienų baikerių klubas organizavo akciją „Birštonas – nedraugiškas miestas“.

Diskusijos metu šalys pasidalino savo nuostatomis. Motociklininkų bendruomenės atstovai išsakė pastebėjimą, jog dabartinis sprendimas neatitinka motociklininkų gyvenimo dvasios, nes nei vienas save gerbiantis baikeris nepaliks motociklo aikštelėje ir nežingsniuos iki kavinės arba baro. Jų manymu, būtų neblogai privažiuoti Jaunimo gatve iki J. Basanavičiaus aikštės, o N. Silvanavičiaus gatve iki Kurhauzo. Baikeriai taip pat galėtų organizuoti socialinės atsakomybės akcijas.

baikeris

Savo ruožtu Birštono savivaldybė išplatino pranešimą, jog „Saugaus eismo komisija artimiausiu metu peržiūrės motociklų eismą ribojančių ženklų išdėstymą ir numatys galimybes transporto priemones statyti arčiau miesto centro.“ 

Naujienų portalo kvitrina.com kalbinta Savivaldybės administracijos direktorė Jovita Tirvienė pabrėžė, jog diskusijos leidžia priimti subalansuotus sprendimus. Anot Savivaldybės administracijos vadovės, motociklininkų judėjimo centrinėje miesto dalyje apribojimas – tai kompleksinio sprendimo, kuris nukreiptas į transporto priemonių srautų mažinimą kurorte, pirmoji dalis. Birštonas turi išlikti draugiškas tiems, kas vertina gamtą, ramybę ir aukšto lygio paslaugas. Pasak J. Tirvienės, kompromisų paieška – sveikintinas dalykas, kuris neturėtų prieštarauti nubrėžtam tikslui ir atitiktų įvairių grupių interesus. 

Taip pat skaitykite

4 komentarai

 1. onata

  Labai protingas sprendimas.Lietuvoje daug gražių Nemuno pakrančių ,gerai įrengtų stovyklaviečių-pasirinkimas baikeriams leisti laisvalaikį ir nekliudomai migruot,i didelis.Gal tikrai duokim Birštonui,ramaus kurorto statusą..Aš pritariu šiam sprendimui,nes iš tikrųjų per daug mūsų gyvenime judančios,birbiančios,technikos aplink.Žmogus pasilieka,,,entame…plane..O gaila.

  Atsakyti
 2. Nijolė

  Labai sveikintina , kad atkreipiamas dėmesys į transporto priemonių judėjimo ribojimo Birštone.šiuo metu vietoje gero oro tenka kvėpuoti išmetamomis dujomis.Net galvojame keisti gyvenamąją vietą.O taip neseniai Birštone buvo labai puiku. Siūlyčiau padaryti įvažiavimą su kortelėmis gyventojų , arba prieš įvažiavimą į miestą įrengti aikšteles.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti