Birštone atidarytas irklavimo sezonas

_IGP4947

Balandžio 22 d. į Birštoną susirinkę irkluotojai iš Vilniaus, Trakų, Kauno rajono, Prienų ir Birštono, nežiūrint gan vėjuoto oro, startavo ir visi sėkmingai baigė 2000 metrų distanciją Nemuno upe.

Daugiausiai prizinių vietų nuskynė Kauno rajono irkluotojai. Aukso medalis už pergalę pavienės keturvietės varžybose buvo įteiktas ir prieniškei Kornelijai Mulajevaitei, kuri treniruojasi Kauno rajono irklavimo klube.

Birštono irkluotojai iškovojo tris aukso ir vieną sidabro apdovanojimus. Paulius Černevičius nugalėjo vienviečių valčių klasėje. Aukso apdovanojimas buvo įteiktas ir Elizabetai Matulevičiūtei (vienvietė). Paulius Černevičius, atsisėdęs į porinę keturvietę kartu su Mantu Vaičaičiu, Povilu Lėcku, Augustinu Cickevičium, iškovojo dar vieną aukso apdovanojimą. Povilas Lėckas ir Mantas Vaičaitis buvo antri porinių dviviečių valčių varžybose.

Prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, kuriuos įsteigė Birštono sporto centras.