Birštone 32 kartą buvo išdalinti A. Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybų apdovanojimai

IMGP8103

Balandžio 28 d. Birštone jau 32 kartą vyko Olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybos, kuriuose dalyvavo 136 sportininkai iš Latvijos, Lenkijos, Estijos ir Lietuvos. Kartu vyko Baltijos šalių jaunimo, jaunių ir jaunučių mačas.

Pagrindinėje 10 km distancijoje nugalėtojais tapo Arturas Mastianica (41:27 min., treneris V. Meškauskas) ir Živilė Vaiciukevičiūtė (45:36 min., treneris V. Meškauskas).
IMGP9159

Baltijos šalių mačą įtikinamai laimėjo Lietuvos komanda, surinkusi 58 taškus, antri liko estai (37 taškai), treti – latviai (30 taškų).

Sportininkams apdovanojimus įteikė Antano Mikėno dukra Eglė Mikėnaitė-Juodeikienė, Lietuvos lengvosios atletikos federacijos direktorius Rimantas Mikaitis ir federacijos varžybų direktorius Aurelijus Žiedas.

Memorialo varžybas organizavo A. Mikėno sportinio ėjimo klubas, Birštono sporto centras, Birštono savivaldybė.

Pasak varžybų vyr. teisėjo Jono Juozaičio, viskas praėjo sklandžiai, nugalėjo favoritai ir pirmą kartą distancijas baigė visi sportininkai, nors pastabų turėjo ne vienas ėjikas.

Arturui Mastianicai  bei sesutėms Živilei ir Monikai Vaiciukevičiūtėms šios dienos varžybos buvo gera treniruotė prieš Pasaulio ėjimo taurės varžybas Kinijoje.

Paulius Juozaitis savo amžiaus grupėje užėmė  2 vietą, bet rezultatu liko nepatenkintas

Paulius Juozaitis savo amžiaus grupėje užėmė 2 vietą, bet rezultatu liko nepatenkintas

Varžybose taip pat dalyvavo Birštono sporto centro ir Prienų KKSC ėjikai. 10 km distancijoje jaunimo grupėje Birštono SC atstovas Paulius Juozaitis užėmė antrą vietą, bet jo parodytu rezultatu nebuvo patenkintas nei treneris, nei pats sportininkas.

Miglė Damynaitė užėmė 7 vieta.

Miglė Damynaitė (antra iš kairės) užėmė 7 vieta.

5 km distancijoje (jaunių grupė) prieniškė Miglė Damynaitė užėmė septintą vietą. Birštono SC atstovė Armanda Tolytė ir Dovydas Tolis savo amžiaus grupėse 1 km distancijoje užėmė atitinkamai 7 ir 4 vietas.

Deimantė Žilinskaitė savo amžus grupęje buvo penkta

Sėkmingai varžybose pasirodė prieniškė Deimantė Žilinskaitė, kuri vieno kilometro distancijoje buvo penkta. Jos pasiektas rezultatas labai pradžiugino Prienų KKSC trenerę K. Kuzmickienę.