Birštonas ruošiasi įgyvendinti naują idėją – „Birštonas – Lietuvos darbostogų sostinė”

Gelbėkit vaikus

cache_1000x563_size16x9_5ae8c54592cb8_VG__0943

kvitrina.com

Birštonas turi naują viziją – nuo Naujųjų metų tapti darbo atostogų sostine.

Dabartinis gyvenimas tapo labai dinamiškas, todėl ne visada pavyksta suderinti darbą su atostogomis. Pastebėjęs tokias tendencijas, Birštonas nutarė pasiūlyti verslininkams ir aktyviems žmonėms išeitį – dirbti kurorte, o kartu mėgautis čia esančių viešbučių ir sanatorijų siūlomomis sveikatingumo ir SPA paslaugomis. Kaip žinia, nuotolinis darbas populiarėja, o tam, kad būtų patogu dirbti, reikia spartaus interneto, tinkamos darbo vietos ir galimybės visą parą atsigerti kavos ar užkąsti.

Paskutiniais metais Birštonas fiksuoja gana spartų turistinių srautų augimą. Kurortą pamėgo jaunos šeimos, čia vyksta daug verslo konferencijų. Nauja koncepcija pasiūlys išeitį ir tiems, kuriems nereikia ofisų, kuriems nėra reikalo dirbti vienoje vietoje.

„Darbostogų” idėją jau išbandė Birštono žurnalistų klubo nariai. Jie tris dienas gyveno ir dirbo kurorto viešbučiuose ir sanatorijose. Kiekvieną dieną vyko susitikimai, aptarimai.

Žurnalistai dalinosi ne tik gerais pavyzdžiais, bet ir turėjo pastabų. Reikia tikėtis, jog viešbučių ir sanatorijų atsakingi asmenys išgirdo pastabas ir sudarys versliems žmonėms sąlygas – dirbti ir poilsiauti vienu metu.

Nors planuojama, kad vizija „Birštonas – Lietuvos darbostogų sostinė” plačiau bus pristatyta po Naujųjų metų, Birštone viešbučiai ir sanatorijos jau dabar gali pasiūlyti tinkamas nuotolinio darbo sąlygas ir, aišku, aukšto lygio sveikatinimo procedūras bei įdomų kultūrinį gyvenimą.

„Royal SPA Residence” sėkmingai vykdo rekonstrukciją ir kitais metais planuoja tapti tarptautinio viešbučių tinklo dalimi. Jau šiandien viešbutis pasiruošęs suteikti aukšto lygio darbo, pragyvenimo ir poilsio sąlygas.

Dirbti ir poilsiauti sudarytos sąlygos „Eglės” sanatorijoje ir sveikatingumo centre „Vytautas Mineral SPA”, klientus su malonumu pasitiks „Tulpės” ir „Versmės” sanatorijos, viešbutis „Audenis”, „Pušynė” ir, be abejo, daug nedidelių privačių viešbučių, svečių namų.

Birštonas keičiasi, plečia paslaugų spektrą ir nežada sustoti.

„Lietuvos darbostogų sostinė” – vizija, kuriai lemta tapti kūnu.

Birštono kurortas turi dar vieną privalumą – jis šalia Kauno, Alytaus, Marijampolės. Netgi iš Vilniaus pasiekti Birštoną galima per valandą.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti