Birštonas prisijungė prie gerumo akcijos „Padovanok suknelę“

Gelbėkit vaikus

DSC_0557

Vidmantas Venclovas

Mes visi trokštame būti mylimi, džiaugtis ir trokštame gražiai atrodyti. Ir dažniausiai mums pavyksta surasti gyvenime meilę ir džiaugsmą, bet ne visada turime galimybių per šventes apsivilkti aukštos mados ar prabangų rūbą.

Eskander Maštavičienė

Eskander Maštavičienė


Lietuvoje gyvenanti trijų vaikų mama, verslininkė Eskander Maštavičienė, kuri yra pilna gerumo idėjų, supratusi, jog šalyje yra daug moterų, spintose laikančių daug gražių, netgi prašmatnių suknelių, bet jos nedėvimos, prieš ketverius metus pasiūlė idėją bei paskatino prisidėti prie šventinės gerumo akcijos „Padovanok suknelę“.

Idėjos esmė, anot E. Maštavičienės, dalintis suknelėmis ir jausti malonumą, padarant laimingas kitas moteris, kurioms nėra galimybių įsigyti tokių prabangių rūbų. Šiemet gerumo akcija „Padovanok suknelę“ vyko 13 šalies miestų, o prie iniciatyvos prisijungė daug garsių moterų, dizainerių. Prieš Kalėdas pirmą kartą akcija buvo surengta ir Birštone, o ją organizavo Sonata Ramanauskienė ir Ligija Vilkevičienė. Renginys vyko Birštono kultūros centre.

Sonata Ramanauskienė

Sonata Ramanauskienė

S. Ramanauskienės teigimu, nors Birštone šventė „Padovanok suknelę“ buvo kukli, bet tikrai jauki ir pilna šiltų emocijų. Renginyje dalyvavo ir Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, kuri pasidžiaugė, kad tokia prasminga iniciatyva įgyvendinta ir Birštone.

DSC_0560

Prie gražios iniciatyvos įgyvendinimo prisidėjo Birštono kurorto sveikatingumo ir grožio įstaigos. Puikią nuotaiką kūrė Birštono meno mokyklos mokiniai, o moterims pasijusti princesėmis padėjo vizažo meistrė Donata Šimkevičiūtė.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti