„Birštonas“ pratęsė pergalingą seriją – savo žiūrovų akivaizdoje įveiktas „Simnas“

Ignas Mineikis

SC „Birštonas“ AAFF pirmenybėse pratęsė pergalių seriją iki šešių. Spalio 10 d. Birštono stadione kurorto futbolininkai nugalėjo „Simno“ komandą (2:1), kuriai pirmajame rate buvo pralaimėję rezultatu 0:2. Revanšas pavyko.

Pirmajame kėlinyje „Birštono“ futbolininkai daugiau laiko kontroliavo kamuolį ir jau 10 min. Linas Gusas atsidūrė vienas prieš vartininką, bet nutarė perduoti kamuolį į baudos aikštelę įbėgančiam Robertui Ratkevičiui. Puolėjas stabtelėjo ir kamuolį perėmė varžovų gynėjas. 16 min. neblogą progą turėjo „Simno“ žaidėjas, bet, aikštelės šeimininkų laimei, jis apgavo pats save ir prarado kamuolį.

„Birštonas“ atakavo ir kėlė ne vieną kampinį, bet įvarčio kaip nebuvo, taip nebuvo. Kėlinio pabaigoje traumą gavo kurorto komandos atraminis gynėjas Žilvinas Bajoras.
Pirmasis kėlinys pasibaigė taikiai (0:0).

Antrajame kėlinyje L. Gusą puolime pakeitė Donatas Dainauskas. Keitimas pasiteisino. D. Dainauskas, gavęs kamuolį, aikštelės viduryje individualiais veiksmais prasibrovė į į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į varžovų vartus (1:0). „Birštonas“ tęsė „Simno“ vartų šturmą. Vienos iš atakų metu Egidijus Pašukevičius skersavo iš kairiojo flango į varžovų baudos aikštelę. Pirmąjį bandymą „Simno“ gynėjas atrėmė, bet antrasis surado baudos aikštelėje D. Dainauską. „Birštono“ komandos puolėjo smūgis buvo stiprus ir tikslus (2:0).

Deja, po įgytos persvaros aikštelės šeimininkai atsipalaidavo ir svečiai 33 antrojo kėlinio minutę pelnė įvartį (2:1) atgaivindami intrigą.

Kėlinio pabaigoje trečią kartą galėjo pasižymėti D. Dainauskas, bet jo smūgis po įspūdingo reido buvo netikslus.

Finalinis švilpukas užfiksavo „Birštono“ pergalę rezultatu 2:1. Tai šeštoji komandos pergalė iš eilės.