• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Birštonas paminėjo dviejų tinklininkų atminimą

Povilas Reibutis

Rugpjūčio 8 d. Birštone prie buvusios irklavimo bazės esančiose paplūdimio tinklinio aikštelėse vyko pirmasis dviem Birštono tinklininkams a.a Ritai Verbickienei ir a.a. Viliui Pranckevičiui atminti turnyras.

R. Vebickienės dukra Jurgita Šeržentienė padėkojo turnyro sumanytojams, atvykusiems į turnyrą tinklininkams, organizatoriams, rėmėjams, partneriams  ir pabrėžė, jog geriau pagerbti išėjusius nebeįmanoma.

Į Birštoną atvyko tinklininkai iš įvairių Lietuvos kampelių. 3 moterų ir 10 vyrų komandų kovojo dėl tapimo pirmojo atminimo turnyro nugalėtojais. Pasak organizatorių Juozo Palevičiaus ir Birštono sporto centro direktoriaus Sauliaus Smailio, turnyras pavyko, nežiūrint į tai, jog kepino saulė, o oro temperatūra siekdavo apie 40 laipsnių karščio.
20150808_141322
Moterų grupėje nugalėtojomis tapo ir organizatorių ir turnyro rėmėjų taurėmis bei prizais buvo apdovanota „Ievos“ komanda (Gita Čečienė ir Irma Vaškelytė). Prizininkėmis tapo „Sixtos“ ir „Gargždų“ komandų tinklininkės.


Vyrų 40-mečių grupėje atminimo turnyrą laimėjo „37“ dvejetas iš Kauno Gintaras Lakavičius ir Rytis Vaičys, o 50-mečių – vilniečiai Eduardas Bukevičius ir Nikolajus Starovoitovas.

Antrąsias vietas laimėjo „Vilniaus“ (40 m. grupė) ir „Tauragės“ (50 m. grupė) tinklininkai.
Už trečiąsias vietas asmeninėmis taurėmis buvo apdovanotos Marijampolės „Šešupės“ (40) ir „Gargždų“ (50) komandos.


Po varžybų šalia Nemuno esančioje picerijoje vyko prisiminimų ir aptarimų valandėlė, kurios metu buvo nutarta, jog turnyras bus tradicinis, bet gali keistis data.

Birštono sporto centro ir kvitrina.com nuotraukos.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti