Birštonas laukia turistų. Savaitgaliais maitinimo paslaugų ir apgyvendinimo vietos atgyja

151256451

Vidmantas Venclovas

Birštono apgyvendinimo sektorius bando stotis ant kojų. Pasak Birštono turizmo informacijos centro direktorės Rūtos Kapačinskaitės, savaitgaliais, jei oras geras, kurortas atgyja. Veiklą pradėjo „Tulpės“ ir „Eglės“ sanatorijos. Čia jau priima pacientus su Ligonių kasų kelialapiais.

6918743_orig

Sanatorija „Versmė“ veiklos nutraukusi nebuvo. Nuo birželio 1 d. minėtos sanatorijos planuoja priiminėti ir komercinius pacientus. Tiesa, „Royal SPA Residence“ duris klientams atvers birželio 5 d., o „Vytautas Mineral SPA“ – birželio 10 d.  Apgyvendinimo paslaugas teikia viešbutis „Audenis“ ir privatūs kambarių nuomotojai.  

Kurortas laukia turistų, bet prašo laikytis atstumo, o ten, kur rekomenduojama, dėvėti apsaugines kaukes. Pasiruošę priimti svečius ir barai, kavinės, restoranai.  

151256429

Ant Nemuno kranto įsikūręs restoranas „Seklytėlė“ – puiki vieta geram bendravimui, o nuo restorano terasos atsiveria nuostabus vaizdas į Nemuną. Nuo restorano į kalną kylantis takas nuves tiesiai prie aukščiausio Lietuvoje apžvalgos bokšto.

asMeniska

Birštono centre, šalia J. Basanavičiaus aikštės įsikūrusioje „AsMeniškoje krautuvėlėje“, galėsite mėgautis gardžia kava ir grožėtis gėlių puokštėmis.

Birutės gatvėje stabtelėti privers pilna gardumynų „Karieta“. Iš tiesų, kiekviename kurorto kampelyje pajausite ramybę ir svetingumą.

Iki susitikimo Birštone!

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti