„Birštonas“ baigė pirmąjį etapą pergale, bet antrajame kovos tik dėl 7-12 vietų

IGP1316

„Birštono“ krepšininkai Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygoje sužaidė paskutiniąsias pirmojo etapo rungtynes. Abu mačai vyko svečiuose.
Kalvarijoje kurorto krepšininkai žaidė su KK „Raudeniškiai“ komanda. „Birštono“ šešetukas žaidė pasiaukojančiai, bet įveikti aikštelės šeimininkų nesugebėjo. Po dviejų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (45:44). Deja, trečiajame kėlinyje Kalvarijos krepšininkai įgijo 4 taškų persvarą (63:59), kurios „Birštono“ komandos vyrams nepavyko panaikinti. Rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 71:75 (19:23, 25:22, 15:18, 12:12).

IGP4754-364x245
„Birštono“ ekipai 28 taškus pelnė Rokas Marcinkevičius (10 atkovotų kamuolių). 22 taškus į varžovų krepšį įmetė Vaidas Palaikis, 11 – Raimundas Gerbutavičius.
Rungtynės Senojoje Varėnoje su TVM komanda buvo dar dinamiškesnės. Tik šį kartą „Birštono“ krepšininkai sugebėjo antrajame kėlinyje ne tik perimti iniciatyvą (40:46), bet ir išsaugoti ją iki rungtynių pabaigos (92:96).
Šiose rungtynėse Rokui Marcinkevičiui, kuris pelnė 27 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, solidžiai talkino Osvaldas Braždžionis (28 taškai). Mindaugas Knyšius į varžovų krepšį įmetė 15, Raimundas Gerbutavičius – 14, Mantas Jančiauskas – 10 taškų.
„Birštono“ krepšininkai pirmajame etape iškovojo 5 pergales ir patyrė 7 pralaimėjimus ir savo grupėje užėmė ketvirtąją vietą. Antrajame etape kurorto komanda kovos dėl 7-12 vietų.
Ar galėjo komanda kovoti dėl nugalėtojų vardo? Galėjo, bet koją pakišo banalios priežastys – vyrai gan vangiai susirinkdavo į rungtynes pajėgiausios sudėties.