Birštoną aplankė Kazachstano žurnalistai

IMGP1162

kvitrina.com

Gegužės 27 d. Vilniaus aerouoste nusileido pirmasis Kazachstano skrydžio bendrovės „SCAT Airlines“ lėktuvas, kuriuo į Lietuvą atskrido 80 žmonių. Tarp keleivių buvo ir nedidelė grupė žurnalistų, kurie antradienio rytą apsilankė Birštone. Svečius iš Kazachstano lydėjo Lietuvos ambasados Kazachstane transporto atašė Andrius Burba, kuris pripažino, jog tavo savotišku Birštono, kaip ir kitų Lietuvos kurortų, ambasadoriumi.

Svečius iš tolimos šalies priėmė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, kuri pristatė savivaldybės specialistų paruoštą kurorto prezentaciją, atsakė į svečių klausimus. Juos domino Birštono kurorto ypatumai, galimybės priimti dideles šeimas, taip pat jie domėjosi, ar žinomas lietuviams Kazachstanas. Nemažai klausimų buvo ir apie merės politinį kelią, jos bendravimą su gyventojais ir jų galimybes patekti pas ją į priėmimą. N. Dirginčienė pasakė, jog kandidatuos į merus ir kitais metais vykstančiuose rinkimuose į savivaldą.

Susitikimą su Birštono savivaldybės vadovais ir verslininkais filmavo du Kazachstano operatoriai.

Vėliau svečiai iš Kazachstano buvo supažindinti su Birštono viešosiomis erdvėmis, apsilankė kurorto sveikatingumo įstaigose.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti