• prienuspauda

     

     

     

     

Besidalinantys tuo, kas brangiausia – GERUMU

IMGP3982Kiekvieno namuose rasime po mažutę ar didesnę angelo figūrėlę. Jos buvimas primena, jog mes turime saugotoją, kuris mus lydi sunkiausiose gyvenimo situacijose.

Tik niekada nesusimąstome, jog tokių, angelo sparno palytėtųjų, yra ir tarp mūsų.

Žmonių, nesiekiančių sau atsako. Pagarbos ir padėkos nelaukiančių, bet dirbančių visų labui. Dauguma mano, jog jie stengiasi sau, tačiau susikaupkime ir pamąstykime… Taip gera, kai darbai, kuriuos vertėtų atlikti visiems, padaromi vieno ar kelių žmonių. Niekada nesusimąstome, kad jų ištiesta ranka – tai tarsi duoklė visiems už tai, kad džiaugtumėmės, didžiuotumėmės savo miesteliu ar kraštu. Oi, kiek daug tokių yra angelo palytėtųjų, kurie nesusimąstydami padeda silpnesniems, dalina gerumą…

Ir štai, kai 2014 metai skaičiuoja paskutines valandėles, veiveriškiai susitiko, kad nusilenktų tiems, kurie dirba, neskaičiuodami laiko ir jėgų. Jų credo „Dalinkimės gerumu“ daugeliui nesuvokiamas, tačiau taip jau yra.

Skriaudžių kultūros ir laisvalaikio centro salytė pilna ne tik svečių, bet ir tų, kuriems reikia padėkoti už tai, kad jie yra, kad suteikia visų gyvenimams akimirkas džiaugsmo. O vakaras, pavadintas „Gaukime duodami vieni kitiems“ tikrai vertas dėmesio. Scenoje susirinkusiems dainavo studentai iš Vytauto Didžiojo muzikos akademijos. Šventiška pradžia ir nuteikė šventiškai.

Ne vieną pasveikinti atvyko Tarybos nariai, politikai, Seimo nario Andriaus Palionio atstovas.  Jie sveikino žmones, kurie savo darbu gražina Veiverių kraštą. Seniūnas Vaclovas Ramanauskas pasveikino Kęstutį Vosylių, Vidą Rusecką, Egidijų Gylį, Daivą Venclovienę, Albiną Pranaitienę ir jiems įteikė stiklines padėkas, kurios jiems primins, jog dar daug darbų reikia nuveikti. Stikliniai angelai nutūpė į Dalytės Raslavičienės, Valiaus Januševičiaus, Virginijos Naudžiūtės, Egidijos Cikanavičienės, Gintos Kazakevičienės, Onos Ramanauskienės, Daivos Macijauskienės, Renatos Liagienės delnus, o mažesni, bet ne prastesni nuskriejo pas Ritą Kučinskienę, Editą Navickaitę, kleboną Arūną Simonavičių, Cezarą Pacevičių, Martyną Butkevičių, Živilę ir Zigmą Ardinskus, Nijolę Litvaitienę, Reginą Budžiulienę, Jurgitą Dranginienę, Daivą Macijauskienę, Nerijų Baltrušaitį. Smagu, kad buvo pasveikinti Žydrūnas Tutlis, Simas Kvietkauskas, Ramūnas Pranaitis. Be abejo, nebuvo pamiršti ir seniūno padėjėjai, kaip sakoma, dešinioji seniūno ranka, tai seniūnaičiai Ramunė Celiešienė, Vidas Tamulaitis, Gediminas Vilkelis, Giedrius Masikonis, Juozas Vilkas, Aldona Grėbliauskienė, Jurgita Gineitienė, Richardas Naujalis, Angelė Gilienė ir Romualda Logvinenko.

Iš tiesų, dar daug yra žmonių, kurie verti padėkų, tačiau reikia tikėtis, jų darbai bus įvertinti aplinkinių. Kiekvienas padarytas darbas, kuris vienokiu ar kitokiu būdu siejamas su Veiverių krašto gražinimu, pagalba tiems, kuriems ji būtina ir reikalinga, visada suranda jei ne kelią, tai mažučiuką takelį į širdis. Juk dalintis gerumu yra taip smagu ir gera, ypač negalvojant apie atlygį.

Kasmet Veiveriai atranda gėriu ir gerumu besidalijančius žmones ir jų kaskart daugėja. Juk tai pati nuostabiausia Dievo dovana ir angelų pakylėtos asmenybės, kurios dalinasi tuo, kas brangiausia šioje žemėje – GERUMU.

Ir ne veltui šventės metu sodriais balsais dainuojantys „Cukriukai“ ir moterų kvartetas nuskraidino nuostabias dainas tiems, kurie net nežino, kad yra padarę gausybę nuostabių neatlygintinų darbų. Visiems tariamas nuoširdus Ačiū tikrai pasieks kiekvieno širdį ir tuos, kuriems nekyla ranka padaryti gero – jie tikrai susivoks ir pasidalins gerumu.

 

 Vilija Čiapaitė

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti