Bendruomenių stalo teniso turnyre triumfavo Prienų komanda

Povilas Reibutis

Spalio 21 d. Prienų sporto arenoje pirmą kartą buvo surengtas bendruomenių stalo teniso turnyras, kuriame dalyvauti norą išsakė 11 bendruomenių (Išlaužo, Skriaudžių, Ingavangio, Mielaišupio, Skersabalio, Balbieriškio, Žemaitkiemio, Prienų, Alksniakiemio, Juodbūdžio ir Jiestrakio) nariai.

Pasak rajono bendruomenių asociacijos pirmininko Vaido Kupsto, idėja surengti bendruomenių stalo teniso turnyrą gimė po seniūnijų žaidynių. Asociacijos pirmininkas padėkojo stalo teniso treneriui Linui Žilevičiui už turnyro pravedimą, o savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriui bei KKSC – už partnerystę. Padėkos žodžiai buvo išsakyti ir bendruomenėms, nes, anot V. Kupsto, be jų atstovų nebūtų buvę turnyro.

Renginį pradėjo Ramunės Liutvynskienės meninio lavinimo studijos auklėtiniai, kurie atliko dvi nuotaikingas dainas. Sėkmės varžybose dalyviams linkėjo Andrius Palionis, Rimantas Šiugždinis, Algis Marcinkevičius ir, žinoma, Vaidas Kupstas.

Dar prieš turnyrą varžybų favoritėmis buvo įvardinamos Prienų ir Balbieriškio bendruomenių komandos. Prognozės pasitvirtino: būtent šių bendruomenių komandos susitiko finale, o stipresni šį kartą buvo prieniškiai (3:2).

Pusfinalyje balbieriškiečiai 5:0 įveikė Žemaitkiemio komandą,

o Prienų stalo tenisininkai tokiu pat rezultatu – Alksniakiemio. Trečioji vieta atiteko Alksniakiemio komandai.

Tačiau galima drąsiai teigti, jog pralaimėjusių šiame turnyre nebuvo, nes nugalėjo sveikatingumas ir bendruomeniškumas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti