• Baneris_Krasto vitrina_LVSO_Birstonas_560x200

Bendrai paėmus, dalykinis aktyvumas silps… .

   IMGP4066

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2022 07 04 – 10 d. d. 

Saulė keliauja Vėžio ženklu ir skatina mus elgtis apdairai, taip pat puoselėti tradicijas ir šeimos vertybes.

Mėnulis kyla savo Pilnaties link, todėl dabar yra geras metas imtis mums svarbių asmeninių reikalų arba tęsti anksčiau pradėtą veiklą. 

Antradienį beveik tuo pat metu įvyks du svarbūs dalykai. Pirma, dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus ryto valandomis pereis iš Dvynių, būdamas kuriuose jis yra stiprus, veiklus ir išradingas į Vėžio ženklą. Vėžys yra geriausiu atveju apdairus, jei nepasakyti baikštus, perdėm smarkiai reaguoja į tikrus ar menamus pavojus, todėl dalykinėje veikloje irgi ims daugėti apdairumo, atsargumo gaidelių, kalbų apie tai kaip viskas neapibrėžta, gali pakrypti bloga linkme, pasaulis pilnas pavojų kurie tuoj tuoj viską sužlugdys ir pan. Tai bus daugiausia įsikalbėti pavojai, bet patiems kalbėtojams gana tikri. Bendrai paėmus, dalykinis aktyvumas silps. Antra, maždaug tuo pat metu ir Marsas, tas karo ir prievartos skleidėjas, pereis iš Avino, kuriame yra stiprus ir išradingas į Jautį, kuriame yra silpnas ir lėtas. Dėl to galima tikėtis, kad vietose, kuriose Marsas iki šiol siautėjo, aplinkybės pasikeis – aršumo bus mažiau, viskas vyks ramiau ir lėčiau.  Venera keliaus Dvynių ženklu, apie gilius jausmus ar subtilų meną negalvos, greičiau bus nusiteikusi bendrauti, flirtuoti ir bus vasariškai lengvabūdiška. Taip ir mus elgtis skatins.

Avinas. Ta vidinė spyruoklė, kuri iki šiol varė pirmyn, pirmyn ir dar kartą pirmyn dabar ims ir atsileis, pasidarys svarbu ne kokie „kieti“ esate, o kokios naudos galima turėti. Ta kryptimi pastangos ir bus nukreiptos. Taip pat ši savaitė atneš daug smagaus bendravimo ir veiklos namie.

Jautis. Pasikeis vidinė būsena – tapsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos (prasideda puikus metas sportuojantiems) ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, daug nesidairant ir nesiterliojant. Atrodo, puikiai klostysis ir piniginiai, turtiniai reikalai. Bus ir daug susitikimų bei ramaus bendravimo.

Dvyniai. Darbai darbe atlėgs. Būsite atsipalaidavę, jausmingi, linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu. Tikėtina, kad ir asmeninis gyvenimas atrodys puikiai. Svarbūs bus ir piniginiai reikalai, bet čia reikės ir apdairumo, atidumo aplinkybėms.

Vėžys. Būsite energingi, veiklūs, vidinė būsena bus vis geresnė. Puikiai seksis tiems, kurių veikla prašo kūrybiško požiūrio. Atsiras ir vis daugiau dalykinių reikalų, puikus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija. Sušlubuoti ji gali tiktai savaitės pabaigoje. Laikinai.

Liūtas. Kažkur skubėti, dėl ko nors kovoti visai nesinorės, bet norėsis pabūti ramiai, galbūt su savais, pailsėti nuo gyvenimo bruzdesio ir tuštybės. Dėl to figūrinis drybsojimas kai kada gali pereiti į parodomąjį tinginiavimą. Išjudins aplinkybės darbe – jos kai kada gali būti gana įtemptos.

Mergelė. Vidinė būsena bus tokia, kad niekur skubėti nesinorės, bet kartu norėsis ilgiau pasiaiškinti visas svarbias jums aplinkybes. Galbūt dėl to, kad aplink bus visokių kalbų. Profesijos srityje puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu.

Svarstyklės. Padirbėti reikės – ir dėl to, kad norėsis, ir dėl to, kad aplinkybės darbe, profesijos srityje ne visuomet klostysis taip, kaip norėtųsi, bet visgi taip, kad delsti niekaip nebus galima. Kita vertus, tęsiasi puikus metas kelionei, kuri galėtų apdovanoti puikiu poilsiu ir labai maloniais įspūdžiais.

Skorpionas. Darbe greičiausiai tvyros vasaros ramybė, o namie – įprasta tvarka. Tačiau bus kitų dalykų: santykiai su kai kuriais asmenimis gali pasidaryti įtempti – greičiausiai dėl anos pusės reiklumo, taip pat įsibėgėja neblogas metas vasaros kelionėms, tiesa, ne visuomet sklandžioms, bet žvelgiant apskritai – gana smagioms.

Šaulys. Darbe darbo bus ne per daugiausia, labiausiai tikėtina vasaros rutina, namie – įprasta tvarka, kurios niekas keisti neketina. Tikrai bus daug laiko užsiimti savo pomėgiais ir asmeniniais reikalais. Palankus metas puoselėti asmeninius ryšius su asmenimis, kurie jums svarbūs arba mieli.

Ožiaragis. Bus daug visko. Gal ne darbų darbe, tačiau visokių reikalų – tikrai. Dabar bus svarbūs asmeniniai santykiai su svarbiais jums asmenimis – ne visuomet sklandūs, bet tikrai svarbūs. Palankus metas rūpintis sveikatos ir sveikatingumo reikalais. Taip pat tai puikus metas pramogoms, kurios verčia pajudėti, įtempti jėgas.

Dėmesį ir jėgas teks paskirstyti kelioms sritims. Pirma, atsiveria laikas svarbiems, jėgų bei nusiteikimo reikalaujantiems darbams namie – kad čia viskas būtų taip, kaip turi būti; Taip pat bus nedidelių, bet gana svarbių darbų, galbūt rūpesčių dėl sveikatos; taip pat dabar bus daug progų smagiai pasilinksminti ir sukurti ką mielo bei gražaus.

Žuvys. Rūpės asmeniniai reikalai. Viena vertus, bus progų pasistengti ir padaryti taip, kad dar gražiau, dar jaukiau būtų namie, o santykiai šeimoje klestėtų. Taip pat dabar bus daug progų smagiai pasilinksminti ir sukurti ką mielo ir gražaus. Patiks judėti greitai ir kai kada kalbėti griežtai.

                                                                                              

 

Taip pat skaitykite