Bėgiojantis švietimo vadybininkas: už laimingus vaikus

Gelbėkit vaikus

Lygiai prieš šešias dienas, gegužės 13-ąją, nuo Demokratinės mokyklos Vilniuje į kelią leidosi jos įkūrėjas ir direktorius bei Sėkmės mokyklos vadovas Nerijus Buivydas. Bėgiojančiuoju švietimo vadybininku Nerijus save vadina ne be reikalo. Jis į bemaž titanišką žygį, kurio metu kasdien nubėgs po maratoną ir aplankys dvidešimt skirtingų miestų, susiruošė dėl laimingesnių vaikų mokyklose. Dvidešimties dienų maratonu jis stengiasi atkreipti visuomenės dėmesį į švietimo problemas ir raginti apie jas viešai kalbėti.

Gegužės 17 dieną, antradienį, jis pasiekė ir Prienus: apsilankė „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje ir ilsėjosi po penktosios maratono dienos. Gegužės 18 dieną keli gimnazijos bėgimo ir mokslo entuziastai – A. Valčiukaitė, J. Juocevičius, U. Revinskaitė, J. Stravinskaitė ir R. Kazlauskas – kėlėsi kur kas anksčiau nei įprastai, mat jau 7:45 išlydėjo Nerijų iš Prienų į Kauną.

Nerijus, kaip spėjo įsitikinti mokiniai, yra be galo nuoširdus, tikslo siekiantis, nuolat besišypsantis ir atviras žmogus, norintis gero mūsų šalies moksleiviams. Džiaugiamės jo iniciatyva, linkime sėkmės ir nuoširdžiai tikimės, jog Demokratinėje mokykloje taikomos metodikos greitai taps kasdienybe visose Lietuvos vidurinio lavinimo įstaigose!

 

Ugnė Revinskaitė

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti