Bėgime „Birštonas-Prienai“ triumfavo klaipėdietis ir bėgikė iš Lenkijos, prieniškis Marius Žiūkas – antras

IMGP3569Prienuose jau tapo tradicija rajono sporto šventės metu rengti bėgimą „Birštonas-Prienai“.

Šiemet jame dalyvavo virš 100 bėgikų iš įvairių šalies miestų ir Lenkijos. Būtent Lenkijos atstovė Beata Pokrzywska ir buvo greičiausia tarp moterų 10 km distancijoje. Trečiąją vietą užėmė „F.O.C.U.S running“ atstovė, prieniškė Agnė Šukytė.

Vyrų grupėje nugalėjo Dovydas Stašys iš Klaipėdos. Prieniškis Marius Žiūkas buvo antras.

5 km distancijoje pirmąsias vietas užėmė Anetė Jacukevič iš Pabradės ir prieniškis Edvinas Stravinskas.

3 km distancijoje mergaičių grupėje triumfavo Jovita Stravinskaitė. Ir kitos prizinės vietos atiteko Prienų KKSC atstovėms Agnei Černiauskaitei ir Livijai Vilkutei.

Berniukų grupėje nugalėjo Gžegož Semaško iš Pabradės, sidabro ir bronzos apdovanojimus pelnė prieniškiai Matas Pagirys ir Kristupas Zeleniakas.

Tradiciniame bėgime kiekvienais metais dalyvauja vis daugiau Prienų rajono atstovų. Štai šiemet jų gretas papildė savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Visockas ir už sportą atsakingas vyr. specialistas Adomas Kubilius.