•  

     

     

     

Bėgimas Biršone „Šiandien aš bėgu”

Renginio skrajute
“ŠIANDIEN AŠ BĖGU”
LABDAROS RENGINYS! 100% surinktų startinių mokesčių keliaus tiesiai į labdarą.
Jūsų laukia 5000m distancija ir smagios lenktynės su profesionaliu bėgiku bei galimybė paremti tarptautinę išsėtinės sklerozės organizaciją – MS Society. Nepraleiskite!
Kviečiame visus paskutinį vasaros mėnesį pradėti aktyviai nuostabiame mieste – Birštone! Šių metų rugpjūčio 1d., Birštono miesto sporto centre, organizuojame smagų ir prasmingą renginį –  „Šiandien aš bėgu”. Junkitės prie mūsų – palaikykite tuos kurie bėga ir bėkite už tuos kurie jau negali.
Renginio idėja
Labas! Šį renginį organizuojame mes – Lukas ir Eglė. Esame pora, kurie jau šį rudenį gaus retą ir labai trokštamą galimybę bėgti Londono maratone (laikom kumščius jog renginys įvyks). Pasiruošimas ir 42 km bėgimas nelengvas iššūkis, bet labai siekiamas tikslas!
Mūsų bėgimo Londono maratone tikslas – skleisti žinomumą apie išsėtinę sklerozę ir rinkti lėšas tarptautinei išsėtinės sklerozės asociacijai – MS Society. Tai taip pat yra viena iš Londono Maratonų sąlygų – rinkti lėšas pasirinktai labdaros organizacijai.
Kodėl MS Society?
2015 metais Lukui buvo diagnozuota išsėtinė sklerozė, lėtinė demielinizuojanti, degeneracinė ir progresuojanti centrinės nervų sistemos liga. Jau 7 metai gyvename su šia diagnoze, kuri apvertė gyvenimą iš pagrindų. Norime padėti kitiems, kovojantiems su šia klastinga liga.
Kodėl tau verta dalyvauti?
Tai bus smagus renginys nuostabiame Birštono mieste! Be to, 100% už dalyvavimą surinktų pinigų keliaus tiesiai MS Society organizacijai, kad jie galėtų toliau atlikti tyrimus, kovotų ir palaikytų sergančius išsėtinės sklerozės liga.
Apie programą
Pagrindinė renginio rungtis – 5000m oficiali distancija, norintiems pasitikrinti savo jėgas, pagerinti asmeninį rezultatą ar net siekti rekordo. Taip pat bus ir linksmas bėgimas ‚bėk su profu – arba ‚persimesk‘ su Simu Bertašium 1000m distacijoje‘. Veiklos bus visiems. Renginio programa yra žemiau, tačiau ją dar tikslinsime arčiau datos.
Greičiausių bėgikų lauks prizai, o visų atvykusių mūsų palaikyti – gera nuotaika!
Startinio mokesčio nėra!
Vietoje to, kiekvieno dalyvio prašome prisidėti prie mūsų ‚fundraiserių‘ paaukojant norimą sumą (gali būti 2, 5, 10 Eur ar kiek jums atrodo tinkama) paprasčiausiai pasirenkant kurį bėgiką šiandien jūs norite labiau palaikyti – Luką – bėgiką mėgėją sergantį išsėtine skleroze, ar Eglę – bėgikę mėgėją, kuri bėga už Luką, ir taip pat už visus šeimos narius kurie susiduria su tokia kaip jos situacija.
Pinigai renkami tiesiai labdarai per “fundraising” platformą, kurių nuorodos žemiau:
Nuoroda į Luko „fundraiserį“: uk.virginmoneygiving.com/Lukas
Nuoroda į Eglės „fundraiserį“: uk.virginmoneygiving.com/ElenaEgle
Galite sekti mūsų pasiruošimą ir daugiau istorijų mūsų bloge www.werunms.com
Pasimatykime Birštone!
Lukas ir Eglė Elena

Matyti mažiau

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti