Be pagrindinio įžaidėjo su „Rytu“ žaidęs „CBet“  antroje rungtynių pusėje palūžo

118773004_3591930064185450_1250922262388490367_o

Rugsėjo 3 d. Prienų „CBet“ krepšininkai Vilniuje draugiškose rungtynėse pasigalynėjo su „Ryto“ komanda. Tiesa, komandai, ekipos gydytojo sprendimu, negalėjo padėti pagrindinis įžaidėjas Marquis Wright, taip pat Dominykas Domarkas ir Ernestas Mankauskas. Pastarasis prieš keletą dienų su komanda pasirašė dvejų metų sutartį. Iškritę žaidėjai privertė „CBet“ strategą Mantą Šernių paprašyti į Vilnių nuvykti prieniškį Gediminą Maceiną, kuris praeitame sezone atstovavo Prienams. Šiose rungtynėse žaidė ir su komanda prakaitą treniruotėse liejantis „Žalgirio“ sistemos žaidėjas Tomas Digbeu.

Deja, Prienų komanda rimčiau pasipriešinti „Rytui“ sugebėjo tik pirmoje rungtynių pusėje (38:41). Po didžiosios pertraukos aikštelėje jau šeimininkavo vilniečiai. Po trijų kėlinių „CBet“ deficitas padidėjo iki 15 taškų (55:70), o po finalinio švilpuko „Ryto“ persvara šoktelėjo iki 37 taškų (70:107). Pasak „Prienų“ klubo direktoriaus Adomo Kubiliaus, antroje rungtynių pusėje „Rytas“ spaudė prieniškius po visą aikštelę ir komanda palūžo.

„CBet“ ekipai 18 taškų (6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai) pelnė Regimantas Miniotas, 15 pridėjo Mindaugas Sušinskas, 12 – Tomas Digbeu. Centras Khadim Sow į varžovų krepšį įmetė 9 taškus, Gediminas Maceina – 7. Buvę NKL žaidėjai šiek tiek pasimetė aikštelėje. Bet klubo vadovas įsitikinęs, jog jauni žaidėjai su kiekvienomis rungtynėmis bus vis naudingesni komandai.

Primename, jog šį mėnesį „Rytą“ matysime Prienuose, bet jau LKL čempionato rungtynėse.