Prienų „TonyBet“ krepšininkai sunkiai, bet įveikė svečius iš Utenos

IMGP1963 Spalio 12 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai savo aikštėje po dramatiškos kovos įveikė Utenos „Juventus“ komandą (73:68) ir iškovojo BBL čempionate antrąją pergalę.

Pirmasis kėlinys

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų mini spurtu (4:0), o po Dainiaus Šalengos dvitaškio Prienų komanda pirmavo 6 taškais (8:2). Tiesa, „Juventus“ krepšininkai po kelių sėkmingų atakų sumažino skirtumą iki vieno taško (8:7).
„TonyBet“ komanda neleido varžovams persverti rezultato ir vėl įgijo 7 taškų persvarą (16:9), o kėlinį laimėjo rezultatu 19:15.

Antrasis kėlinys

Antro kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai padidino savo pranašumą iki 9 taškų (27:18), o po Gintaro Kadžiulio tritaškio komandas jau skyrė 10 taškų (30:20).
Tiesa, kėliniui įpusėjus, „Juventus“ komanda sumažino atsilikimą iki 5 taškų (30:25), bet po minutės Prienų komanda pirmavo 8 taškais (33:25). Varžovai atsakė taikliu tritaškiu (33:28). Laimonas Kisielius pataikė vieną baudos metimą ir padidino persvarą iki 6 (34:28). Bet  Utenos komanda sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigą ir sumažino skirtumą iki 2 taškų (34:32).

Trečiasis kėlinys

IMGP1949Kėlinys prasidėjo taikliu Laimono Kisieliaus tolimu metimu (37:32), bet uteniškiai eilinį kartą sumažino skirtumą iki dviejų taškų (41:39).
Aikštelės šeimininkai susikaupė ir, kėliniui įpusėjus, įgijo 10 taškų pranašumą (49:39). Tiesa, varžovai labai greitai saugią Prienų persvarą pavertė niekais (49:45).
Kėlinio pabaigoje „TonyBet“ krepšininkai dar kartą pabėgo ir įgijo 7 taškų persvarą (56:49), bet paskutinėmis kėlinio sekundėmis svečiai beveik perpus panaikino prieniškių turėtą pranašumą (56:52).

Ketvirtasis kėlinys

Lemiamą kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai ir labai greitai rezultatą išlygino (56:56). Bet ir šį kartą aikštelės šeimininkai neleido varžovams perimti iniciatyvos. Kėliniui įpusėjus, „TonyBet“ pirmavo trimis taškais (64:61), o po G. Kadžiulio dvitaškio su bauda komandas skyrė 4 taškai (67:63).
Iki kėlinio pabaigos likus  2 min., Prienų komanda pirmavo 5 taškais (69:64).

Paskutinėmis rungtynių minutėmis aikštelėje užvirė tikras pragaras: svečiai sumažino skirtumą iki dviejų taškų (70:68). Kėlinio pabaigoje varžovų gynėjas gavo techninę pražangą. Prienų krepšininkai išnaudojo šią aplinkybę ir laimėjo rungtynes 5 taškų skirtumu (73:68).