Prienų „TonyBet“ garvežys pervažiavo „Kaspij“ komandą

IMGP1312Spalio 10 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje triuškinančia pergale pradėjo BBL čempionatą.

Prienų komandos sirgaliai tikrai gavo pakankamai teigiamų emocijų, nes išvydo net 100 į varžovų krepšį įmestų taškų, gerą komandos gynybą ir jaunimo išnaudotą galimybę pasireikšti aikštelėje.
„Kaspij“ komanda iš Kazachstano neturėjo jokių šansų pasipriešinti „TonyBet“ garvežiui (100:43).

Pirmasis  kėlinys

Rungtynės prasidėjo taikliu svečių dvitaškiu, į kurį Dainius Šalenga atsakė tolimu metimu (3:2). Varžovai dar kartą surengė sėkmingą ataką (3:4). Vis tik aikštelės šeimininkai gan greitai sustygavo savo žaidimą ir, kėliniui įpusėjus, pirmavo 7 taškų skirtumu (15:8), o po Pauliaus Ivanausko tritaškio komandas skyrė 8 taškai (18:10).
Ir kai atrodė, jog „TonyBet“ krepšininkai atrado savo žaidimą ir lengvai susitvarkys su svečiais iš Kazachstano, „Kaspij“ komanda atsakė galingu spurtu ir, iki kėlinio pabaigos likus 1,5 min., išlygino rezultatą (22:22).
Šaltas dušas Prienų krepšininkams išėjo į naudą, nes iki kėlinio pabaigos jie sugebėjo pelnyti 9 taškus be atsako (31:22).

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos stengėsi kuo geriau sužaisti gynyboje ir rezultatas keitėsi labai lėtai. Vis tik „TonyBet“ krepšininkams pulti sekėsi geriau ir aikštelės šeimininkų persvara ėmė augti.  Tiesa, daugiausiai taškų buvo pelnyta baudos metimais. Kėliniui įpusėjus, Prienų komanda pirmavo 14 taškų skirtumu (38:24), o po Laimono Kisieliaus tritaškio aikštelės šeimininkų pranašumas siekė 17 taškų (41:24). „TonyBet“ strategas išleido į aikštelę jauniausius komandos žaidėjus Tomašą Romanovskį ir Dovydą Šemeklį. Varžovams pavyko pristabdyti aikštelės šeimininkų spurtą, bet po dviejų kėlinių Prienų pranašumas buvo solidus (46:31).
phone spy

„TonyBet“ komanda trečiąjį kėlinį pradėjo pagrindiniu penketu. Ir po taiklių D. Šalengos keturių baudos metimų bei Žygimanto Janavičiaus dvitaškio Prienų komandos persvara šoktelėjo iki 21 taško (52:31).
„Kaspij“ krepšininkų pastangos pelnyti taškus buvo bergždžios, o aikštelės šeimininkai vis tolo. Po Gintaro Kadžiulio iš eilės pelnytų penkių taškų, D. Šalengos tritaškio ir Vaido Čepukaičio dvitaškio „TonyBet“ komanda pirmavo 31 taško skirtumu (62:31).
Ir tik tada Kazachstano krepšininkai sugebėjo įmesti pirmuosius taškus į „TonyBet“ krepšį (62:33). Ir nors kėlinio pabaigoje Prienų komandoje žaidė jaunimas, aikštelės šeimininkų persvara ūgtelėjo iki 34 taškų (70:36).

Ketvirtame kėlinyje abiejose komandose žaidė antrųjų penketų žaidėjai. Bet „TonyBet“ dominavimas aikštelėje buvo totalus. Kėliniui įpusėjus, komandas skyrė 40 taškų (82:42), o iki rungtynių pabaigos likus minutei  – 53 taškai (96:43). Žiūrovai pradėjo prašyti šimtojo taško ir V. Čepukaitis jį pelnė baudos metimu (100:43).
Tokiu rezultatu rungtynės ir pasibaigė.

Statistika

Šiose rungtynėse daugiausiai taškų prieniškiams pelnė Antas Udras (16) ir Dainius Šalenga (15). Po 11 taškų įmetė Vaidas Čepukaitis ir Gintaras Kadžiulis, po 10 – Tomaš Romanovskij ir Artūras Valeika, 9 taškai Pauliaus Ivanausko sąskaitoje, 8 taškus pridėjo Martynas Linkevičius, 6 – Laimonas Kisielius, 4 – Žygimantas Janavičius.