„Prienų“ krepšininkai po didžiosios pertraukos sumindė svečius iš Estijos

IMGP7748Gruodžio 4 d. „Prienų“ krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje  iškovojo trečiąją pergalę BBL čempionate.

Varžovai iš Estijos, Talino TTU komanda, buvo sutriuškinti 45 taškų skirtumu (113:68). Tik pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova, vėliau aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir besąlygiškai dominavo aikštelėje.

Rungtynes aikštelės šeimininkai pradėjo sėkmingomis atakomis ir po Giedriaus Staniulio dvitaškio ir Ovidijaus Varanausko tritaškio išsiveržė į priekį 5:0. Bet gerą pradžią pakeitė serija netaiklių metimų, ir varžovai sumažino skirtumą iki vieno taško (5:4). Vidmantas Sragauskis pataikė pirmąjį savo tritaškį ir padidino „Prienų“ persvarą iki 4 taškų. Varžovai nesutriko ir parodė aikštelės šeimininkams „dantukus“. Per keletą minučių jie ne tik išlygino rezultatą, bet ir įgijo 4 taškų persvarą (8:12). „Prienų“ krepšininkai akimirksniu sureagavo į tokį TTU spurtą. V. Sragauskis „įsūdė“ du tritaškius, dar po tašką pridėjo O. Varanauskas ir G. Staniulis ir „Prienų“ komanda susigrąžino iniciatyvą rungtynėse (18:14). Tiesa, pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkams padidinti persvaros nepavyko (20:18).

Kėlinio pradžia buvo gan sudėtinga ir keletą minučių rezultatas buvo lygus (20:20, 22:22, 24:24). „Prienų“ komanda pradėjo galingą spurtą po Pauliaus Ivanausko tritaškio, dar tris tolimus metimus pataikė V. Sragauskis, po varžovų krepšiais šeimininkavo G. Staniulį pakeitęs Dominykas Milka. Skirtumas tarp komandų greitai didėjo. Kėliniui įpusėjus jis buvo 8 taškų (36:28), kėlinio pabaigoje – 14 (47:33). Po dviejų kėlinių „Prienai“ pirmavo 13 taškų skirtumu (51:38).

Po didžiosios pertraukos prasidėjo visiškas aikštelės šeimininkų dominavimas. Trečiojo kėlinio viduryje „Prienų“ komanda pirmavo 20 taškų skirtumu (64:44), po trijų kėlinių aikštelės šeimininkų persvara jau siekė 35 taškus (85:50).

Ir šiame kėlinyje Tado Stankevičiaus auklėtiniai nemažino apsukų. Labai greitai skirtumas perkopė 40 taškų skirtumą. Svečiai iš Estijos buvo bejėgiai rimčiau pasipriešinti aikštelės šeimininkams. Kėliniui einant į pabaigą komandas jau skyrė 47 taškai (108:61), o rungtynes „Prienų“ komanda laimėjo 45 taškų skirtumu (113:68).

BBL: „Prienai“ – „TTU“ (Talinas) 113:68 (20:18, 31:20, 34:12, 28:18)