„Prienai“ įveikė „Palangą Triobet“ ir BBL lieka be pralaimėjimų

Sausio 23 d. „Prienų“ komanda namuose žaidė BBL čempionato TOP 16 rungtynes su „Palangos Triobet“ komanda. Į prieniškių gretas grįžo visi traumuoti žaidėjai, išskyrus Žygimantą Janavičių, todėl „Prienų“ strategas Virginijus Šeškus galėjo laisviau keisti penketo sudėtį. Tai iš vienos pusės padėjo „Prienų“ komandai laimėti rungtynes, iš kitos – žaidimas buvo labai banguotas.

Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos. Komandos apsikeisdavo taikliais metimais (4:4). Aikštelės šeimininkai pirmieji įgijo aštuonių taškų pranašumą (18:10), bet gavo dar didesnį atkirtį ir po kelių minučių jau pirmavo svečiai iš Palangos (18:21). Visgi pirmąjį kėlinį dviejų taškų persvara laimėjo „Prienų“ krepšininkai, sėkmingiau sužaidę kėlinio pabaigą (25:23).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai labai greitai atstatė turėtą pranašumą (31:23) ir visą kėlinį kontroliavo žaidimo eigą. Kėlinio pabaigoje palangiškiai sumažino skirtumą iki penkių taškų, bet „Prienai“ vėl sėkmingiau sužaidė jo pabaigą ir po dviejų kėlinių pirmavo 9 taškais (51:42).

Trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkai padidino savo pranašumą iki 18 taškų (74:56).

Ketvirtame  žaidimas buvo labai chaotiškas. Prieniškiai išlaikydavo iniciatyvą, o palangiškiai vis bandė pasivyti ir iš dalies jiems tai pavyko. Kėlinio pabaigoje komandas skyrė tik aštuoni taškai (84:76), bet aikštelės šeimininkai, eilinį kartą sėkmingiau sužaidę paskutinę kėlinio minutę, rungtynes laimėjo  rezultatu 93:79.

Gediminas Orelik pelnė 22 taškus, Artūras Milaknis – 16, po 12 taškų įmetė Artūras Valeika ir Arminas Urbutis.