„Prienai“ estams atsirevanšavo su kaupu

Vasario 23 d. „Prienų“ krepšininkai solidžiai sužaidė BBL TOP 16 turnyro rungtynes su „Kalev-Cramo“ komanda, įveikė varžovus 21 taško persvara (84:63) bei užsitikrino grupėje pirmąją vietą.

Rungtynės prasidėjo taikliu Gedimino Oreliko metimu (2:0). Svečiai atsakė dvitaškiu (2:2). „Prienai“ gynėsi gerai, bet pirmieji tritaškiai skriejo pro šalį, o varžovai pelnė dar vieną dvitaškį ir išsiveržė į priekį (2:4). Gintaras Kadžiulis išlygino rezultatą, pridėdamas tritaškį, dar vieną tolimą metimą pataikė Artūras Milaknis, ir „Prienai“ įgijo 6 taškų pranašumą (10:6). O dar po kelių atakų aikštelės šeimininkų persvara jau siekė 7 taškus (12:5). „Kalev -Cramo“ krepšininkai nesnaudė ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (14:11). Visgi „Prienai“ ne tik neleido varžovams dar daugiau sumažinti skirtumo, bet vėl padidino savo pranašumą iki 7 taškų (20:13).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje vyko apylygė kova ir nė vienai komandai nepavyko rimtai pakeisti rungtynių eigos (27:21). Antroje kėlinio pusėje jau dominavo aikštelės šeimininkai, kurie 5 min. atkarpą laimėjo 16:1 ir po dviejų kėlinių pirmavo 21 taško skirtumu (43:22).

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje „Kalev-Cramo“ krepšininkai sumažino „Prienų“ persvarą iki 17 taškų (43:26), bet gavo tinkamą atsaką, ir, kėliniui įpusėjus, aikštelės šeimininkai turėjo 24 taškų pranašumą, o po trijų kėlinių pirmavo 25 taškais (67:42).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai vėl sumažino „Prienų“ komandos persvarą iki 18 taškų (67:49), bet aikštelės šeimininkai nebuvo nusiteikę juokauti ir, iki rungtynių pabaigos likus vienai minutei, pirmavo 27 taškų skirtumu, o rungtynes laimėjo 21 taško persvara (84:63), taip su kaupu atsirevanšavę „Kalev-Cramo“ komandai už pralaimėjimą Taline.

Gintaras Kadžiulis pelnė 22 taškus, 18 – Gediminas Orelik, 13 – Artūras Milaknis, 10 – Arminas Urbutis, 7 – Artūras Valeika (10 atkovotų kamuolių), po 6 – Simm Sanders Vene ir Paulius Ivanauskas, 2 – Arnas Labuckas.