„Prienai“ BBL čempionatą pradėjo pralaimėjimu

IMGP9066Spalio 15 d. „Prienų“ krepšininkai BBL čempionatą pradėjo išvykos rungtynėmis su Panevėžio „Lietkabeliu“. Deja, bet rungtynės Tado Stankevičiaus auklėtiniams nenusisekė ir buvo pralaimėtos 22 taškų skirtumu (89:67).
Jau pirmojo kėlinio pradžioje „Prienų“ krepšininkai buvo nokautuoti – varžovai šešių minučių atkarpą laimėjo 12:0. Ir tik tada Giedriui Staniuliui pavyko įmesti pirmuosius taškus (12:2). Deja, bet prieniškiams ir toliau žaidimas nesiklijavo ir po pirmojo kėlinio „Prienų“ komanda turėjo 13 taškų deficitą (20:7).
Ir kituose kėliniuose „Prienų“ žaidime dominavo klaidos, chaosas ir netaiklūs metimai. Varžovai antrajame kėlinyje padidino savo pranašumą iki 22 taškų (33:11), o po dviejų kėlinių pirmavo 21 taško skirtumu (48:27).
Po didžiosios pertraukos T. Stankevičiaus auklėtiniai taip ir nesugebėjo atrasti savo žaidimo.Trečiajame kėlinyje „Prienų“ komandos atsilikimas tik didėjo. Po trijų kėlinių jis siekė 27 taškus (69:42), o ketvirtajame komandas vienu metu skyrė 28 taškai (85:57).
Rungtynių pabaigoje „Prienų“ komandos žaidėjams pavyko sumažinti skirtumą iki 22 taškų (89:67).
Tiesa, stebint rungtynes liūdino ne pralaimėjimas 22 taškų skirtumu, o komandos žaidimas. Ekipos kapitonui Arnui Labuckui buvo juoda diena, kiti žaidėjai taip pat aikštelėje atrodė „sunkūs“.
„Prienams“  daugiausiai taškų pelnė Dominykas Milka (14), Paulius Vaitiekūnas pridėjo 11, Ovidijus Varanauskas -11, Vidmantas Sragauskis -10.

BBL: „Lietkabelis“ – „Prienai“  89:67 (20:7, 28:20, 21:15, 20:25)