Banguotas žaidimas ketvirtajame kėlinyje ir pergalingas K. Juškevičiaus prisilietimas prie kamuolio paskutinėmis rungtynių sekundėmis

42c5f4b4b933b82ef0babf2dd7f6ff3d

Gruodžio 20 d. Birštono SC „Olimpo“ krepšininkai žaidė KKL „C“ čempionato rungtynes su Kauno „ICE“ komanda. Kaip jau tapo įprasta, birštoniečiai užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą ir trečiajame kėlinyje turėjo 13 taškų pranašumą. Deja, jo pabaigoje stabilus žaidimas baigėsi ir aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą iki 4 taškų (51:55). Ketvirtajame kėlinyje prasidėjo tikras uraganas. Aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir įgijo 5 taškų persvarą, bet „Olimpo“ krepšininkai laiku susigriebė ir Osvaldas Braždžionis išplėšė pratęsimą (65:65).

Pratęsimo pradžioje vėl buvo geresni „ICE“ krepšininkai (73:68). „Olimpas“ spurtavo 9:0 (73:77). Aikštelės šeimininkai išlygino rezultatą (79:79). Birštono krepšininkai atsakomajai atakai turėjo 7 sek. Osvaldas Braždžionis lyg viesulas prasinešė per visą aikštelę, bet jo metimas nebuvo tikslus, tačiau visus taškus į vietas šiose rungtynėse sudėliojo Kęstutis Juškevičius, kuris pataisė komandos draugo metimą ir kamuolys atsidūrė krepšyje (79:81).

e6debd3cc423e97a330ac3d0d9480bab

Birštono komandai 32 taškus pelnė Osvaldas Braždžionis, 15 pridėjo Robertas Gurskis, 12 – Kęstutis Juškevičius, 8 – Evaldas Šerpenskas.

Tai buvo šeštoji Birštono SC „Olimpo“ pergalė iš 7 sužaistų rungtynių.