•  

     

     

     

Baltijos šalių OS čempionate lietuviai liko antri

Gegužės 25-27 d. Latvijoje vyko Baltijos šalių OS čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos orientacininkai. Elito grupėje (V 21) Simonas Krėpšta užėmė antrąją vietą, o Sandra Paužaitė (M 21) buvo pirma. Pirmąją vietą iškovojo ir Gabrielė Keinaitė (M 20).

V 18 grupėje antrąją vietą laimėjo Algirdas Bartkevičius (OSK „Šilas“), Arnas Deltuva buvo 11-tas. M 18 grupėje antra buvo Akvilė Preikšaitė. 16-mečių grupėje Lietuvos atstovės užėmė 2 ir 3 vietas (Jogvilė Sušinskaitė ir Anelė Kerpauskaitė). Sidabras ir bronza atiteko ir V 14 grupėje startavusiems Rokui Vaitkui ir Pranui Germanavičiui bei Agnei Juodagalvytei ir Deimantei Motiejūnaitei (OSK „Šilas“).

Estafetės rungtyje Elito grupėje (V 21) nugalėjo trejetai vaikinų (Vilius Aleliūnas, Simonas Krėpšta ir Jonas Vytautas Gvildys) bei merginų (Indrė Valaitė, Sandra Paužaitė ir Aušrinė Kutkaitė).

V 20 grupėje Lietuvos trejetas Gediminas Morėnas, Viktoras Stašiūnas ir Algirdas Bartkevičius buvo antras, o Lietuvos trečioji ir antroji komandos užėmė 5 ir 6 vietas.

M 20 grupėje lietuvės buvo antros, M 16 – pirmos. Šešiolikmečiai (V 16) užėmė trečiąją vietą.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti