•  

     

     

     

„Baltic CUP 2015” varžybose – sėkmingi Birštono petankės meistrų pasirodymai

Povilas Reibutis

Birželio 20 d. Latvijoje, Zakumuiža petankės aikštyne, vyko antrasis „Baltic CUP 2015” varžybų etapas. Šiose varžybose dalyvauja ir Birštono petankės meistrai iš „Šilagėlės” klubo.

Moterų grupėje, kurioje dėl pagrindinio trofėjaus varžosi 8 komandos iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos, ekipoje „Veža” žaidžia ir birštoniškė Irma Gedminaitė, kartu su komandos draugėmis Egle Butrikiene ir Laima Alšauskiene. Irma po dviejų etapų pirmauja bendroje įskaitoje.

Tiesa, Latvijoje etapas susiklostė ne itin sėkmingai. Merginos 4 susitikimus laimėjo, 3 – pralaimėjo. Lietuvės sėkmingai sužaidė su viena pagrindine varžove kovoje dėl nugalėtojų vardo – „Trio” komanda iš Latvijos (13:6), bet turėjo pripažinti pranašumą prieš kitą rimtą konkurentę – „Valga 1” iš Estijos (9:11).

Bendras rezultatas šiame etape birštoniškėms leido užimti 3 vietą, o bendroje įskaitoje, kaip jau minėta, jos išsilaikė pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Vyrų grupėje „Šilagėlės” trejetas (Vytautas Gedminas, Paulius Bagdanavičius ir Audrius Maciulevičius) atrankos etape iškovojo 3 pergales iš penkių susitikimų ir pateko tarp 8 stipriausiųjų komandų.

Deja, ketvirtfinalyje „Šilagėlės” vyrai, pirmaudami prieš „Big Balls” trejetą 8:0, sugebėjo „paleisti” susitikimą ir pralaimėjo 8:13. Kovoje dėl 5-8 vietų lietuviai 13:12 šventė pergalę prieš „Carro” komandą iš Estijos ir susitiko su „Dukto” trejetu iš Šiaulių. Tautiečiams buvo pralaimėta 1:13 ir bendroje įskaitoje iškovota šeštoji vieta.

Po dviejų etapų „Šilagėlė” tarp 23 komandų užima 7 vietą.

Birželio 27 d. V. Gedminas dalyvavo ir Lietuvos vienetų čempionate. Pasak birštoniškio, atrankoje jis žaidė ne itin sėkmingai ir į finalinį ketvertuką nepateko. Paguodos turnyre Vytautui sekėsi geriau. Birštoniškis laimėjo du susitikimus iš eilės ir dėl Paguodos turnyro nugalėtojo vardo susitiko su Algiu Petrausku. Deja, šioje dvikovoje varžovas buvo stipresnis (8:13) ir V. Gedminas bendroje įskaitoje Lietuvos vienetų čempionate užėmė 6 vietą.

Primename, jog V. Gedminas rugsėjo mėnesį atstovaus Lietuvą Europos trejetų čempionate.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti