• Baneris_KVitrina_LVSO_Meilės lyrika_560x200  Stovyklos datos 06.13-06.17 07.11-07.15_ 07.18-07.22_ 08.01-08.05_ 08.08-08.12_

     

     

     

Balsuokite už Dalią Šklėriūtę, ir prieniškė dalyvaus Olimpinio deglo nešimo estafetėje Londone

Olimpinę ugnį Londono 2012 metų olimpinių žaidynių deglo nešimo estafetėje lietuviai labiausiai linkę patikėti aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems sporto entuziastams. Tai paaiškėjo pasibaigus pirmajam „Samsung Electronics Baltics“ ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuojamam olimpinio deglo nešėjo atrankos etapui. Per kiek daugiau nei mėnesį trukusį pirmąjį atrankos etapą šalies gyventojai siūlė  kandidatus iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.
Specialiai sudaryta komisija iš visų kandidatų atrinko dvidešimt. Jie pateko į antrąjį atrankos etapą. Vertinant buvo atsižvelgiama į aiškią argumentaciją apie kandidato gyvenimo būdą, pomėgius ir motyvaciją.
O dabar svarbiausias dalykas !!! Viena iš atrinktų finalininkų yra Dalia Šklėriūtė, Prienų „Žiburio“ gimnazijos kūno kultūros mokytoja !!!
 Kviečiame visus paskubėti ir balsuoti už į finalą patekusią kūno kultūros mokytoją Dalią Šklėriūtę. Balsus galima atiduoti už du kandidatus – vieną moterį ir vieną vyrą – tinklapyje www.samsung.lt.
Balsavusiųjų aktyvumas bus vienas iš faktorių, padėsiančių komisijai išrinkti tinkamiausius nominantus. Be to, balsavusieji turės galimybę laimėti „Samsung Galaxy Tab“ planšetinį kompiuterį.
Rugsėjo 28 d. specialiai surengtame renginyje komisijos nariai paskelbs 2 nugalėtojus, kurie neš olimpinę ugnį 2012 metų gegužės 18 – liepos 27 dienomis Didžiojoje Britanijoje.

Viskas, ką jūs turite padaryti:
1. Prisijungti prie tinklalapio www.samsung.lt ir kairėje ekrano pusėje paspausti nuorodą „Balsuokite už olimpinio deglo nešėją“
arba
2. Prisijungti adresu http://www.london2012.lv/lt/
3. Pasirinkti iš kandidatų sąrašo Dalią Šklėriūtę ir…
4. Balsuoti, balsuoti, balsuoti!!!

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti