•  

     

     

     

Ballų šeima atvyko ir apsistojo „Vytautas Mineral SPA“

ballai

kvitrina.com

Sauso 3 d. į Lietuvą atvyko Prienų-Birštono „Vytauto“ legionieriai – broliai Ballai su tėvais ir nemaža palydos komanda. Iš Varšuvos vėlavęs lėktuvas leido pasireikšti internetinės erdvės liežuvautojams, jog Ballai apsigalvojo. Bet jie atvyko ir po trumpų pasikalbėjimų Vilniaus aerouoste nuvyko į Birštoną, apsistojo „Birštonas Mineral SPA“ geriausiuose apartamentuose ir iškart po atvykimo nuėjo vakarieniauti. Pagal programą šiandien Ballų šeima turės laisvą dieną, o nuo penktadienio prasidės treniruotės. Tiesa, po penktadienio treniruotės Harmony parke įvyks spaudos konferencija.

Ballų atvykimas sukėlė tikrą ažiotažą. Pasak Lietuvos radijo žurnalisto, tiek žiniasklaidos atstovų Vilniaus aerouostas nematė.

Iš tiesų, Ballų šeimos atvykimas – tai tikras „realybės šou“ su visais jo elementais ir galimybė liežuvautojams paniekinti savo miestą. Keistai skamba, kai kažkokie prieniškiai nerimauja, kad broliams Ballams nebus Prienuose ką veikti. Mielieji, jie atvažiavo žaisti krepšinį, o ne šlaistytis po naktinius barus. Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda kasdien turi po dvi treniruotes, todėl laisvo laiko pramogoms realiai nelieka.

Svarbiausias dalykas, kurį mums reikia pamatyti savo akimis, kaip jie valdo krepšinio kamuolį ir jaučiasi aikštelėje.

 

Taip pat skaitykite

4 komentarai

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti