Balbieriškyje vykusias LMOF tarpzonines futbolo varžybas laimėjo svečiai iš Vilniaus rajono

IMGP5233Vasario 7 d. Balbieriškyje vyko LMOF tarpzonines kaimo mokyklų futbolo varžybos. Į jas neatvyko Jonavos komanda, tad dėl patekimo į kitą etapą kovėsi trys komandos iš Vilniaus, Ukmergės ir Prienų rajonų savivaldybių.

Pirmieji į aikštelę išbėgo Balbieriškio ir Vidiškių pagrindinių mokyklų jaunieji futbolininkai. Svečiai iš Ukmergės rajono pirmieji įmušė įvartį ir labai supykdė aikštelės šeimininkus, kurie dar mačo pradžioje varžovų vartus nuginklavo 4 kartus.

Antrajame kėlinyje varžovams nepavyko pelnyti įvarčių, ir rungtynes rezultatu 4:1 laimėjo Balbieriškio futbolininkai.

Ukmergės rajono atstovams nepavyko įveikti ir Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos (iš Vilniaus rajono) futbolininkų. Tiesa, Vidiškių komanda vėl pirmoji pelnė įvartį, bet varžovai labai greitai rezultatą išlygino ir sutriuškino ukmergiškius. Rungtynės pasibaigė rezultatu 8:1 Nemėžio komandos naudai.

Varžybų nugalėtojai paaiškėjo Nemėžio ir Balbieriškio komandų dvikovoje. Pirmajame kėlinyje sėkmė lydėjo svečius iš Vilniaus rajono, kurie pirmavo rezultatu 3:0. Aikštelės šeimininkai antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir sugebėjo laimėti šį ketvirtį (3:1), bet pergalei to neužteko. Nemėžio futbolininkai rungtynes laimėjo rezultatu 4:3 ir tapo varžybų nugalėtojais.

Balbieriškio komanda liko antra, o Vidiškių futbolininkai – treti.

Visų komandų žaidėjai buvo apdovanoti diplomais.