Balbieriškyje varžėsi entuziazmas ir patirtis

Gruodžio 15 d. Balbieriškio pagrindinės mokyklos salėje vykusiame „Entuziazmas ir patirtis“ turnyre sėkmingai pasirodė Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ badmintoninkai.

Suaugusiųjų „B“ grupėje vienetų turnyre triumfavo Mantas Šatrauskas, kuris finale 2:1 (21:16,19:21,21:11) įveikė M. Dagilį.
Trečiąją vietą  iškovojo dar vienas „Svajonės“ badmintoninkas Aurimas Kurapka, kuris 2:0 (21:15, 21:16) nugalėjo R. Lavrukaitį.

M. Šatrauskas poroje su A. Švarpliu  iškovojo dar vieną prizinę vietą – antrąją.

Moterų dvejetų turnyre pirmąją vietą užėmė Gerda Trakymaitė su Diana Nikitina. Neringa Žvirblytė su Aldona Pikčilingiene buvo trečios. Šiame turnyre visos prizininkės iškovojo po dvi pergales.

Suaugusiųjų „C“ grupėje vyrų dvejetų turnyrą laimėjo Osvaldo Aliulio ir Dariaus Kubiliaus pora, o tarp moterų pirmas dvi vietas iškovojo „Svajonės“ klubo atstovės. Pirmąją vietą iškovojo Karolina Rutkauskaitė ir Aistė Kurapkaitė, o antrąją – Meda Kavaliauskaitė su Dovile Kuzmickaite.

Dar viena prizinė vieta atiteko G. Trakymaitei, kuri poroje su V. Maštaičiu užėmė trečiąją vietą mišrių dvejetų turnyre.