Balbieriškio pagrindinės mokyklos badmintonininkai sėkmingai pasirodė LMOF finaliniame etape

IMGP3460Kovo 7 dieną Tauragėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinės badmintono varžybos. Jose dalyvavo 18-os rajonų bei miestų mokyklų rinktinės.

Prienų rajoną atstovavo Balbieriškio pagrindinės mokyklos merginų ir vaikinų komandos. Badmintonininkai į rajono krepšelį atnešė 151 tašką (100 – merginos, 51- vaikinai).
Badmintonininkai varžėsi vienetų ir dvejetų turnyruose. Komandinėje įskaitoje  sėkmingai pasirodė merginos (Gerda Trakymaitė, Ernesta Kurapkaitė, Klaudija Rutkauskaitė), kurios iškovojo trečiąją vietą bendroje įskaitoje.
Dvejetų turnyre Gerda Trakymaitė poroje su Ernesta Kurapkaite buvo trečios. Vienetų turnyre Gerda iškovojo penktąją vietą (iš 48 žaidėjų), o Ernesta – vienuoliktąją.
Vaikinų komanda (Darius Mieliauskas, Gytis Majauskas, Vytautas Bužinskas) bendroje įskaitoje iškovojo septintąją vietą.
Dvejetų turnyre vaikinai (Darius Mieliauskas, Gytis Majauskas) iškovojo  šeštąją vietą.
Merginų komanda ir vadovas buvo apdovanoti olimpinio festivalio medaliais, padėkos raštais ir taure.