„Balbieriškio“ krepšininkai vos sugebėjo atsirevanšuoti „Birštonui“

Sausio 20 d. Birštono gimnazijos salėje buvo žaidžiamos Mažų miestelių krepšinio lygos rungtynės tarp „Birštono“ ir „Balbieriškio“ komandų. Dar prieš rungtynes buvo kalbama, jog nugalėtojas išaiškės tik jų pabaigoje.

Ir nors pirmo kėlinio pradžia lyg ir paneigė prognozes, bet tolimesnis žaidimas parodė, jog abi komandos buvo vertos pergalės.
Pirmojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai uždavė tokį žaidimo tempą, kad Balbieriškio krepšininkams sudėtinga buvo sugaudyti jaunus varžovus. Toks žaidimas leido Birštono komandai pirmauti net 13  taškų skirtumu (26:13).

Bet patyrę svečiai atvažiavo į kurortą ne stebėti aikštelės šeimininkų triumfo, o taip pat kautis dėl pergalės. Tiesa, iki kėlinio pabaigos jiems pavyko sumažinti skirtumą tik 4 taškais (31:22).
Antrame kėlinyje Birštono komanda atidavė iniciatyvą varžovams, ir, kėliniui įpusėjus, rezultatas buvo lygus (39:39). Iki antrojo kėlinio pabaigos rezultatas keitėsi labai dažnai, pirmavo tai viena, tai kita komanda. Po dviejų kėlinių rezultatas  išliko lygus (46:46).

Nė vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo ir po trijų kėlinių (66:66), nors kėlinio eigoje ilgą laiką pirmavo aikštelės šeimininkai (63:56).

Ketvirtojo kėlinio karuselė buvo dar smagesnė. Pradžioje pirmavo Birštono komanda, kėlinio viduryje – svečiai iš Balbieriškio, kėlinio pabaigoje vėl sėkmė buvo palankesnė aikštelės šeimininkams, bet jie nesugebėjo išnaudoti duotos galimybės, o Balbieriškio komanda tai padarė ir laimėjo rungtynes 2 taškų skirtumu (78:80).

„Balbieriškio“ komanda atsirevanšavo „Birštono“ krepšininkams už pralaimėjimą savo aikštelėje.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti