„Balbieriškio“ krepšininkai LMMKL sezoną pradėjo pergale

Lapkričio 4 d. Balbieriškio pagrindinės mokyklos salėje vyko LMMKL I turo rungtynės tarp Balbieriškio ir Kudirkos Naumiesčio komandų.

Praeito sezono MMKL čempionai rungtynes pradėjo sėkmingai (6:0, 13:7). Bet antroje pirmo kėlinio pusėje situacija pradėjo keistis. Svečiai iš Kudirkos Naumiesčio ne tik rezultatą išlygino, bet ir po pirmo kėlinio pirmavo dviem taškais (21:23). Antrame kėlinyje „Bakūžės.lt“ krepšininkai savo pranašumą padidino iki 7 taškų (28:35), o į didžiąją pertrauką žengė turėdami 5 taškų pranašumą (30:35).
Trečiame kėlinyje abi komandos stengėsi „nepaleisti“ varžovo ir tai joms daryti sekėsi visai neblogai. Tiesa, aikštelės šeimininkai sugebėjo per kėlinį panaikinti ne tik atsilikimą, bet ir įgyti 3 taškų pranašumą (55:52).
Rungtynių baigtį nulėmė labai sėkmingas aikštelės šeimininkų žaidimas būtent ketvirtame kėlinyje, kurį Balbieriškio krepšininkai laimėjo net 15 taškų skirtumu (27:12), o kartu ir rungtynes rezultatu 82:64.