Balbieriškio badmintonininkų krepšelyje – vienuolika medalių

Kovo 16 d. Tauragėje vykusiose Lietuvos taurės varžybose Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ atstovai U19C turnyre iškovojo 11 medalių: trys aukso, vieną sidabro, septynis bronzos.

Aukso medalį vaikinų vienetų varžybose laimėjo Osvaldas Aliulis, kuris poroje su Ryčiu Bucevičiumi užėmė trečiąją vietą ir dvejetų turnyre. Tai buvo jau antrasis Ryčio bronzinis apdovanojimas. Pirmąjį jis iškovojo vienetų varžybose.

Dar vienus aukščiausius apdovanojimus komandai iškovojo merginų pora Gerda Trakymaitė ir Meda Kavaliauskaitė.
Vienetų turnyre Gerda buvo antra, Meda – penkta.

Du bronzos medalius iškovojo ir Aistė Kurapkaitė, kuri buvo trečia vienetų turnyre ir poroje su Karolina Rutkauskaite merginų dvejetų varžybose.

Trečiosios vietos medaliu apdovanota ir Dovilė Kuzmickaitė, žaidusi mišriame dvejete poroje su šakiečiu Šarūnu Poderiu.

Komandos vadovo R. Sidaravičiaus nuomone, tai buvo pats sėkmingiausias Balbieriškio pagrindinės mokyklos ir Prienų sporto centro auklėtinių turnyras šių metų sezone.