„Ąžuolo“ futbolininkai patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Gruodžio 14 d. Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai sužaidė dvejas Kauno apskrities salės futbolo pirmenybių rungtynes.
Pirmosiose prieniškiai po prastai sužaisto pirmojo kėlinio (2:4), antrajame sugebėjo likviduoti trijų įvarčių (2:5) skirtumą ir įveikė FK „Garliava“ futbolininkus rezultatu 6:5.
Deja, bet antrosiose rungtynėse „Ąžuolo“ futbolininkams nepavyko perimti iniciatyvos susitikime su FK „Feniksas“, nors visą laiką vyko apylygė kova. Tiesa, mače dažniausiai pirmavo varžovai. Rezultatas lygus buvo du kartus pirmajame kėlinyje (1:1,2:2), bet kėlinį laimėjo „Fenikso“ futbolininkai (2:3). Antrajame kėlinyje „Ąžuolo“ futbolininkai turėjo 1-2 įvarčių deficitą, bet jo panaikinti taip ir nesugebėjo. Rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 6:7.
Tai buvo pirmasis „Ąžuolo“ pralaimėjimas.