„Ąžuolo“ futbolininkai išleido pergalę

Ignas Mineikis

Sausio 30 d. Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai žaidė Kauno apskrities senjorų čempionate IV turo rungtynes su „Aleksoto“ komanda. Pirmame kėlinyje sąlygas diktavo prieniškiai. Po Vytauto Ražaičio ir dviejų Sauliaus Liepos įvarčių „Ąžuolas“ pirmavo 3:1. Tiesa, varžovai pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė vieną įvartį (3:2). Antrojo kėlinio pradžioje Linas Gusas padidino prieniškių pranašumą iki 2 įvarčių (4:2). Tačiau tada prasidėjo aikštelės šeimininkų bėdos: varžovai pelnė keturis įvarčius iš eilės ir įgijo dviejų įvarčių pranašumą (4:6). Kai Jonas Žiūkas sušvelnino skirtumą iki vieno įvarčio (5:6), atrodė, jog galima išvengti pralaimėjimo. Deja, bet ne šį kartą. „Aleksoto“ futbolininkas kėlinio pabaigoje įmušė lemiamą įvartį (5:7).

Tai buvo pirmoji „Ąžuolo“ nesėkmė šių metų pirmenybėse.